Такий дорослий! Тіна Кароль із сином відвідали штаб-квартиру ООН (ФОТО)

Співачка Тіна Кароль показала сина-підлітка Веніаміна. 13-літній хлопець виріс за літо – став кремезним і на голову вищим за маму. Разом вони відвідали штаб-квартиру ООН у Нью-Йорку і зустрілися із легендарним українським дипломатом, постійним представником України в ООН Сергієм Кислицею.

Веніамін Огір, 13-річний син Тіни та її покійного чоловіка Євгена, цікавиться музикою та спортом. Але співачка не втрачає надії зацікавити його і міжнародними відносинами та дипломатією. Тож ця екскурсія стала для нього можливістю познайомитися з цим світом ближче. А лагідною дипломатією – через патріотичний принт на футболці – хлопець вже займається.

“Все, що в житті трапляється, – це зв‘язок. Ця зала – колиска важливих рішень для світу та миру. Нехай тобі, сину, вистачить сил та мудрості бути корисним миру, Україні та світу! Можливо, цей мікрофон буде гучніший, ніж мій. Я б була щаслива. Безумовно, твоє життя – твій вибір, та я дозволю собі помріяти!” – написала Тіна Кароль у соцмережах.

тіна кароль син веніамін огір
Веніамін Огір
тіна кароль син веніамін огір
Тіна Кароль і Веніамін Огір в ООН
тіна кароль син веніамін огір
Тіна Кароль, Сергій Кислиця і Веніамін Огір

Нагадаємо, Веніамін Огір навчається у школі Repton Preparatory School у Великій Британії. В Україні хлопець буває рідко – частіше бачиться із мамою під час її поїздок за кордон.

Фото: t.me/tinakarolofficial, instagram.com/tinakarol_fantina

Дивіться також:

Рідкісні кадри: 14-літня Тіна Кароль у латексній сукні виступає на концерті (ВІДЕО)

Красень, як мама: Лінда Євангеліста показала рідкісне фото із 16-річним сином

Доньки Б’єрк та Юена Макгрегора стали моделями на показі Miu Miu (ФОТО)