“Таких жінок більше у світі немає”: Іванна Онуфрійчук привітала маму з 60-річчям і показала архівні фото

Ведуча “Танців з зірками”, очільниця благодійного фонду “ivAlive”, Іванна Онуфрійчук зворушливо привітала свою найріднішу людину з 60-річчям. На своїй сторінці в “Інстаграмі” Іванна поділилась відео, де зібрала архівні світлини з мамою та подякувала їй за любов і підтримку.

“Таких жінок, як мама, більше у світі немає. У цей день я вкотре дякую, що я саме її донечка. Вона подарувала мені та сестричкам неймовірну любов, виховання — життєве та духовне, справжнє тепло. Мама завжди вкладала та продовжує вкладати в нас всю свою душу. І саме це мене зігріває. Неймовірно дякую тобі, моя рідненька за те що ти така є в нас. За те що робила та продовжуєш робити для нас всіх! Бажаю тобі дожити мінімум до 100 літ і бути щасливою. Головне, аби з мирним небом над головою!” — підписала відео Онуфрійчук.

До речі, за словами Іванни — вибором своєї професії вона теж завдячує мамі. Світлана з дитинства піклувалася про культурне виховання доньок, водила їх до музичної школи.

“Пригадую, як у моєму дитинстві, мамуля влаштовувала культурні вечори вдома. Ми з сестрами грали на фортепіано, співали, розповідали вірші, наряджались і влаштовували дефіле. А потім, завдяки тому що мама отак нами займалася, часто брали участь у конкурсах художньої самодіяльності. Можливо, завдяки цьому вихованню і тим культурним вечорам і народилася моя мрія —  бути артисткою, ведучою”, —  ділиться телеведуча.

іванна онуфрійчук танці з зірками родина мама
Іванна Онуфрійчук з мамою і сестрою
іванна онуфрійчук танці з зірками родина мама
Іванна Онуфрійчук з мамою і сестрою

іванна онуфрійчук танці з зірками родина мама

У Іванни дуже теплі стосунки з мамою. Від початку повномасштабного вторгнення вони тільки зміцнішали. Разом з мамою телеведуча відвідувала мітинги на підтримку України, збирала та відправляла гуманітарну допомогу. Світлана підтримала доньку і тоді, коли та відкрила свій благодійний фонд “ivAlive” для українців у Швейцарії, щоб полегшити їхнє перебування та шлях інтеграції у країні.

іванна онуфрійчук танці з зірками родина мамаіванна онуфрійчук танці з зірками родина мама

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Ведущая “Танців з зірками” Иванна Онуфрийчук показала новые фото своей роскошной свадьбы

Влад Яма показал редкое фото с молодыми Зеленским, Могилевской и Писанкой

«І сукнею, і тематикою ми розповіли про Україну”: Джамала – про перший ефір польських «Танців з зірками» (ВІДЕО)