Телеведуча Оксана Соколова кардинально змінила імідж: фото до та після

Війна перевернула все. Немає українця чи українки, кого б не зачепили ці важкі в усіх сенсах події. Так склалося і в житті керівниці “Фактів тижня” на ICTV Оксани Соколової. Її внутрішні переживання знайшли відображення у зовнішніх змінах.

Уся багатомільйонна авдиторія знає ведучу як блондинку. Проте з недавніх пір Оксана Соколова кардинально змінила свій імідж і стала шатенкою. Досить радикальна зміна образу для керівниці “Фактів тижня” – складний крок, адже майже все своє життя вона була світловолосою. За словами телеведучої така трансформація зумовлена війною і особистими обставинами.

“Ці 4 місяці найважчі в моєму житті. Не тільки, тому що війна. Наклалися ще й внутрішні родинні проблеми – хвороба батьків. Я стала набагато дорослішою всередині. Напевно, ця зміна стилю – це зовнішній прояв внутрішніх змін, які зі мною відбуваються. Але я вірю, що всі випробування нам даються по нашій силі”, – впевнена Оксана Соколова.

Такою Оскану звик бачити глядач:

А така вона зараз – з новим кольором волосся, коротшою строгою стрижкою і без милої гривки:

“Я вірю, що я все це пройду, що ми все це пройдемо і обов’язково переможемо! Ще буде легкість, грайливість і точно ще буде блонд”, – говорить телеведуча.

Фото: надані ICTV 

Дивіться також:

Оксана Соколова рассказала, почему пожертвовала браком ради карьеры

Алла Мазур о победе над раком: “Я живу с девизом “Не бойся!”