Акторка Торі Спеллінг, зірка культового серіалу 1990-х “Беверлі-Гіллз, 90210”, офіційно подала папери на розлучення із чоловіком Діном Макдермоттом. Вони прожили разом 18 років і мають п’ятьох дітей.

В документах вказана дата фактичного початку роздільного проживання – 17 червня 2023 року. Саме в той самий день вже колишній чоловік Торі написав в інстаграмі, що вони вирішили розійтися, проте дуже швидко пост видалив.

Цей момент привернув увагу громадськості. Торі все літо провела в трейлерному будинку – мовляв, вдома пліснява, і потрібен час, щоб її вивести. І без того струнка, вона ще більше схудла. Але жодних коментарів не давала. А от Дін дав досить скандальне інтерв’ю. У розмові з виданням Daily чоловік розповів, що у них зі Спеллінг були проблеми, зокрема тому, що в подружньому ліжку жінка дозволяла спати домашнім улюбленцям – собакам та свині.

Торі Спеллінг з дітьми на Гелловін 2023 року

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tori Spelling (@torispelling)

Судячи з документів, які оприлюднила західна преса, 50-річна Торі Спеллінг попросила суд присудити їй аліменти від чоловіка і одноосібну фізичну опіку над їхніми – 17-річним Ліамом, 15-річною Стеллою, 12-річною Хетті, 11-річним Фінном і 7-річним Бо.

Шлюб із Діном Макдермоттом був другим для Торію Вони одружилися на камерній церемонії на Фіджі 7 травня 2006 року. За чотири роки вони поновили обітниці. Життя пари не було безхмарним – молодший син дуже хворів від народження, і космічні медичні рахунку підірвали матеріальний стан родини. Крім того, Діна ловили на зраді і він кілька років мав проблеми із залежністю від алкоголю.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Зловживання і свиня у ліжку: чому Торі Спеллінг розлучилася з Діном МакДермоттом

Як склалися долі акторів серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Торі Спеллінг – 50 років: пластика, діти, зради і банкрутство зірки “Беверлі-Гіллз 90210”