Зловживання і свиня у ліжку: чому Торі Спеллінг розлучилася з Діном МакДермоттом

Зірка “Беверлі-Гіллс, 90210“, 50-річна Торі Спеллінг, та її другий чоловік, 56-річний канадський актор Дін МакДермотт, батько її 5 дітей, не живуть разом. Торі зберігає мовчання щодо причин розриву, а от Дін розповів свою версію.

В інтерв’ю Daily Mail Дін розповів, що у них вже давно “були певні проблеми”, але “все стало ще гірше, тому що ми перестали спати в одній кімнаті”. Він стверджує, що небайдужа до тварин Торі дозволила спати в їхньому подружньому ліжку кільком собакам і домашній свині. А у ванній жила курка. Це звело нанівець їхнє сексуальне життя.

торі спеллінг чоловік стосунки розлучення
Торі Спеллінг і Дін Макдермотт, остання спільна поява. 10 червня 2023 року

“Я просто не міг більше з цим миритися, – жаліється МакДермотт. – Тож провів для себе здорову межу і сказав: “Я не можу жити і спати в такому стані”. І переїхав в іншу кімнату, і з того часу все тільки прогресувало. Не було жодних спроб вирішити проблему”.

“Я вважаю, що подружнє ліжко – це док-станція для ваших стосунків. Там ви з’єднуєтесь один з одним. Це місце, де ви проводите час разом. Це місце, де ви близькі, де ви кохаєтесь. Де смієтеся і плачете. А тепер цього немає. Стосунки страждають дуже сильно, дуже сильно. Коли немає ніякого зв’язку або близькості, чого можна очікуєте?” – ставить риторичне запитання чоловік.

На цьому фоні, зізнається Дін, загострилася його давня проблема зі зловживанням алкоголем та рецептурними препаратами. Тим часом, за його словами, дружина приділяла увагу тільки дітям. Їх у пари п’ятеро – доньки Стелла і Гетті та сини Ліам, Фінн і Бо.

торі спеллінг чоловік стосунки розлучення
Стелла, Торі, Бо, Дін, Фінн і Гетті, 10 червня 2023 року

“Ми стали просто сусідами по кімнаті. Я почувався безмежно самотнім в одному будинку з шістьма іншими людьми, я ніколи не був таким самотнім у своєму житті. Я не знав, як вийти з ситуації, в якій опинився. Мені було боляче. У мене було розбите серце. У мене була депресія. Я ненавидів себе. Я не хотів жити”.

Та і з себе відповідальність МакДермотт не знімає – саме через залежність. “Алкоголь змушував мене почуватися краще. Та все закінчилося тим, що я пив текілу щовечора сім днів на тиждень і заїдав жменею пігулок, коли в сусідній кімнаті була моя сім’я, – пояснив Макдермотт. – Ось що призвело до зламу і до того, що сталося між мною і Торі. Я так більше не міг. Я не міг більше жити таким життям. Я втомився від гніву і криків”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tori Spelling (@torispelling)

Літо Дін провів у реабілітаційному центрі і зараз тверезий. “Я збираюся прожити решту свого життя, загладжуючи свою провину, тому що я взяв те, що було дійсно прекрасним, і просто руйнував його рік за роком, день за днем”, – сказав він.

Проблеми у стосунках Діна і Торі були і раніше. Зокрема, він зрадив дружину з партнеркою по фільму – знову ж таки на фоні пияцтва і наркотиків. Тоді він вперше потрапив у клініку, а після реабілітацію знявся зі Спеллінг в реаліті-шоу про стосунки. (В родині були і фінансові труднощі, тож доводилось погоджуватися на різні проєкти.)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tori Spelling (@torispelling)

Тор і Дін розійшлися влітку. Він у стані сп’яніння написав пост про розлучення в соцмережах. Дружина вмовила його видалити пост і вмовила пролікуватися та знайшла клініку. Все літо Торі з дітьми жили в трейлері – за офіційною версією, в їхньому орендованому будинку проблеми з цвіллю. З дітьми Дін відтоді не бачився. Каже, зараз починає потроху спілкуватися з Торі через смс-ки і прагне зустрітись із дітьми.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Торі Спеллінг – 50 років: пластика, діти, зради і банкрутство зірки “Беверлі-Гіллз 90210”

 

Як склалися долі акторів серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Шеннен Догерті – 52 роки: історія найскандальнішої акторки серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”