Тепер офіційно: Венсан Кассель вперше прийшов із новою дівчиною на модний показ (ФОТО)

Розрив п’ятирічного шлюбу французької кінозірки Венсана Касселя та моделі Тіни Кунакі і його роман із новою дівчиною-моделлю, Нарою Баптістою, були однією з гарячих тем у світових таблоїдах минулого року. Проте самі зірки ніяких коментарів про це не давали. І нарешті Кассель зважився та офіційно, в реальному житті, а не тільки в інстаграмі, підтвердив свої стосунки із Нарою.

Разом вони прийшли на модний показ Ami Paris осінь-зима 2024, що пройшов в межах Тижня чоловічої моди в Парижі ввечері 18 січня 2024 року. Пара охоче позувала на фотозоні і в залі і не надто соромилась публіки: Баптіста цілком по-хазяйськи клала Касселю руку на стегно, і обидва заливалися щасливим сміхом.

венсан кассель нова дівчина нара баптіста
Нара Баптіста і Венсан Кассель на показі Ami Paris осінь/зима 2024-2025 – їхній дебют як пари на світському заході. 18 січня 2024 року
венсан кассель нова дівчина нара баптіста
Нара Баптіста і Венсан Кассель на показі Ami Paris. 18 січня 2024 року
венсан кассель нова дівчина нара баптіста
Нара Баптіста і Венсан Кассель на показі Ami Paris. 18 січня 2024 року

Між Венсаном і Нарою суттєва різниця у віці, 30 років, проте це не заважає їм почуватися разом цілком органічно.

Прикметно, що і дебют із колишньою дружиною Тіною Кунакі у Венсана стався саме на модному показі, тільки кількома роками раніше, в 2016-му.

Нагадаємо, про роман Касселя із новою дівчиною стало відомо восени 2023-го. Їх почали бачити разом на пляжі, на дружніх вечірках. Потроху Нара почала з’являтися в сторис Венсана. А на свій день народження в листопаді він вже ділився спільним фото із нею. Проте тільки зараз, із першим світським виходом на публіку, можна з упевненістю сказати: це не просто курортна інтрижка, а цілком дорослі і важливі для обох стосунки.

Нарі Баптісті 27 років, вона є моделлю, що споріднює її із Тіною, крім разючої зовнішньої схожості. Баптіста народилась в Австралії, брала участь у національному конкурсі “Міс Всесвіт”. Перебралась в США, та зараз, схоже, вони разом із Венсаном проводять більшість часу на бразильських пляжах.

Венсану Касселю 57 років, за його плечима два шлюби – з Кунакі і Монікою Беллуччі – та троє дочок.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Венсан Кассель і Тіна Кунакі: історія кохання

Рідкісний кадр: Венсан Кассель показав свою 13-річну дочку Леоні від Моніки Беллуччі (ФОТО)

Мсьє Харизма: 10 рідкісних фото молодого Венсана Касселя