Тімур та Інна Мірошніченки похрестили молодшого сина Марселя: фото

Телеведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна зробили важливий крок для свого молодшого сина – всиновленого хлопчика Марселя, чиїми батьками стали недавно. Вони похрестили малюка.

Таїнство хрещення пройшло 15 жовтня у Михайлівському Золотоверхому соборі. Обидва вважають собор легендарною святинею, тому щодо церкви не вагалися. В на свято запросили тільки  найрідніших.

тімур мірошниченко діти всиновив син марсель хрестини
Тімур та Інна Мірошниченки з дітьми та кумами

«Хрещеними були Марія, колишня няня Марка, – каже Тімур. – Вона сама запропонувала свою кандидатуру. Написала: «Так, я повертаюсь до Києва, буду хрестити Марселя». Після початку повномасштабної війни вона евакуювалася спочатку з Інною і дітьми до Німеччини. Коли ж Інна поверталася в Україну, Марія залишилася в Європі. Там зараз живе та працює. Але от спеціально їде до України, аби похрестити Марселя. А от хрещеним батьком став наш вже кум – Євген Пронін, який був хрещеним Мії», – каже Тімур Мірошниченко.

тімур мірошниченко діти всиновив син марсель хрестини
Інна Мірошніченко з молодшим сином Марселем
тімур мірошниченко діти всиновив син марсель хрестини
Тімур Мірошніченко і малюк Марсель

На думку подружжя Мірошниченків, Марія та Євген – ідеальні кандидатури на роль хрещених батьків для маленького Марселя.

тімур мірошниченко діти всиновив син марсель хрестинитімур мірошниченко діти всиновив син марсель хрестинитімур мірошниченко діти всиновив син марсель хрестини

«Марія — найкращий кандидат. Вона вірянка. В їхній родині були теж усиновлені брати та сестри, тому вона точно розуміє, як це. Впевнений, вона буде прекрасною хрещеною для Марселя. А Євген Пронін — наш чудовий кум, який довів, що гідний цього звання вже неодноразово. Ба більше, виявилося, що коли він народився, батьки спочатку хотіли назвати його Марселем, але ж в ті часи жити з таким екзотичним ім’ям, та ще й в Черкасах було б складно. Тому батьки подумали і назвали його більш звичним ім’ям Євген», – розповідає Тімур сайту 1+1.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Тімур Мірошниченко розповів, чому назвав усиновленого сина Марселем

Незвичайне ім’я і драматична доля: Тімур Мірошниченко розкрив деталі про всиновлену дитину

Переможниця “Холостяка” Олександра Шульгіна народила вдруге: фото з пологового