У Тель-Авіві відбувся благодійний концерт Тіни Кароль «Unite for Ukraine”. На ньому співачка збирала гроші для закупівлі медикаментів для дніпровської лікарні №4.

На концерті, який пройшов за підтримки посольства України в Ізраїлі, Тіна зібрала 2 мільйони гривень. Ці гроші будуть дуже помічними для лікарні №4, що стала медичним хабом для поранених і постраждалих із Дніпровської та Запорізької областей і Маріуполя.

«Дніпровська лікарня звернулася по допомогу, зараз вона приймає поранених з усього сходу України. Лікарні потрібні ліки, специфічні медикаменти. Метою нашого благодійного вечора був збір коштів для закупки необхідного. Зараз ми всі присвячуємо себе одній справі і кожен на своєму фронті. Ми прагнемо зберегти Україну і віримо в нашу перемогу», – сказала Тіна Кароль.

тіна карольблагодійність концерт війна 2022
Тіна Кароль на концерті в Тель-Авіві

І це справі так: напередодні концерту в Ізраїлі співачка взяла участь у наймасштабнішому благодійному концерті у Варшаві. Там Тіна Кароль заспівала у дуеті із семирічною Амелією, чиї співи у бомбосховищі підкорили увесь світ. Тоді вдалося зібрати понад 42 мільйони гривень для допомоги Україні.

тіна карольблагодійність концерт війна 2022тіна карольблагодійність концерт війна 2022

А крім того, сьогодні, 27 березня, Тіна Кароль візьме участь у міжнародному телемарафоні Save Ukraine, який буде транслюватися на всіх каналах України.

Фото: надані прес-службою Тіни Кароль

Дивіться також:

Саша Зарицька виконала гімн України на честь підняття нашого прапора у Нью-Йорку (ФОТО і ВІДЕО)

Девід Бекхем віддав свою сторінку в «Інстаграмі» лікарці перинатального центру у Харкові (ВІДЕО)

Андрій Хливнюк був поранений у боях за Київ: «Щасливий трьохсотий»