Сергей Притула, ведущий программы «Хто зверху?» (Новый канал), объездил всю Украину. И знает много интересных и небанальных мест, куда можно отправиться в отпуск или на выходные. Вот его топ достопримечательностей, которые обязательно нужно посетить этим летом.

Туннель любви, Ровенская область

“Про тунель кохання нецікаво слухати, його треба бачити, туди треба їхати,– уверен Притула. – Тож не баріться, найближчими вихідними обов’язково туди поїдьте. І не забудьте спрей від комарів, бо вони вас теж дуже люблять”.

Туннель любви Клевань куда поехать в Украине
Туннель любви, Клевань

Гора Тростян, Карпаты

“В Карпатах насправді є чимало привабливих гір, але Тростян – моя любов, – признается ведущий Нового канала. – Висота – 1232 метри, і на кожному метрі вас чекають незабутні враження. Там і смереки, і полонини, і катання на лижах та снігоходах взимку, і катання на квадроциклах влітку”.

Сергей Притула жена Карпаты куда поехать в Украине

Реабилитационный центр бурых медведей, Карпаты

“Це єдиний такого роду центр в Україні, у який завозять ведмедів, з якими не надто добре поводилися їхні попередні власники, – объясняет Сергей. – Тут багато ведмедів, яких забрали з приватних зоопарків, звіринців, або ж які набідувалися в цирку. У цьому реабілітаційному центрі бурих лікують та вчать пристосовуватися до природніх умов життя. Туристів туди пускають, і я максимально рекомендую вам відвідати це місце. В цирку, щоправда, після того сміятися не будете, але вражень залишиться на все життя”.

Сергей Притула

Усадьба Вишневец, Тернопольская область

“Цей розкішний палац був родинним гніздом великого шляхетного роду Вишневецьких. Рід був непростий. Дав Польщі короля, кронпринців, наказних отаманів, а в самому палаці зупинялися видатні люди. І йдеться зараз не лише про Тараса Григоровича Шевченка. Туди регулярно заїжджав Оноре де Бальзак, який назвав палац Вишневецьких маленьким Версалем. І якщо справжній Версаль ми цього року ризикуємо не побачити взагалі, то палац Вишневецьких чекає нас щодня, ось він, практично поруч”.

Палацовий комплекс у Вишнівці P1620012.jpg
Автор: Posterrrсобственная работа, CC BY-SA 4.0, Ссылка

Витачов, Обуховский район, Киевская область

Про Трипілля ви, звісно, знаєте, а от чи чули ви про Витачів? – говорит Сергей Притула. – Якщо не чули, то вам сюди. Сучасний Витачів – це мальовниче селище, але колись це був дуже важливий торговий та військовий порт-фортеця на Дніпрі. Я, чесно, ніколи не уявляв, як там можна було воювати, коли тебе відволікають такі розкішні краєвиди? Там реально зачаровані місця і природа фантастична. Шукайте гору Красуху. З неї відкривається такий краєвид, який ви ніколи за гроші не купите”.

Сергей Притула Витачов Обухов куда поехать в УкраинеСергей Притула Витачов Обухов куда поехать в Украине

Фото: Shutterstock, предоставлены Новым каналом

Смотрите также:

Куда поехать и что посмотреть в Украине: рекомендует ONUKA

Куда поехать на выходные по Украине: локации сериала «Крепостная»

«Інспектор. Міста» назвал три города, которые обязательно должен посетить каждый украинец