У червоній мереживній сукні: новий різдвяний портрет принцеси Уельської Кетрін (ФОТО)

Принцеса Уельська Кетрін оприлюднила новий портрет. У червоній сукні, з осяйною усмішкою і на фоні різдвяної ялинки жінка оголосила про другий святковий концерт “Разом на Різдво“.

Для різдвяного портрету принцеса Уельська Кетрін обрала сукню Needle & Thread насиченого червоного кольору з мережива із квітковими візерунками та оздоблену лелітками в тон.

Принцеса Кетрін є ідейною натхненницею і організаторкою концерту Разом на Різдво вже вдруге. Минулоріч королівська родина та представники громади зібралися у Вестмінстерському аббатстві, щоб послухати колядки та продемонструвати відданість сімейним цінностям.

принцеса Уельська Кетрін Кейт Міддлтон Різдво 2022

Тож 15 грудня 2022 принцеса Кетрін за підтримки Королівського фонду вдруге проведе спеціальну різдвяну службу у Вестмінстерському абатстві. Серед присутніх будуть її чоловік, принц Уельський Вільям, а також свекри, король Чарльз III і королева-консорт Камілла. Родина віддасть данину любові і поваги покійній королеві Єлизаветі II, яка померла у вересні у віці 96 років.

«Очолювана принцесою Уельською та підтримана Королівським фондом, ця служба відзначатиме самовіддані зусилля окремих осіб, сімей і громад у Великій Британії, а також демонструватиме радість, яку можуть принести людські зв’язки та єдність», — повідомляє канал ITV, який транслюватиме службу.

Фото: instagram.com/princeandprincessofwales

Дивіться також:

З любов’ю до Єлизавети II: у Віндзорському замку символічно прикрасили новорічну ялинку (ФОТО)

Почему Кейт Миддлтон – главное лицо королевской семьи Британии: фотодоказательства

Принц Уильям и Кейт Миддлтон празднуют 11-ю годовщину свадьбы: лучшие фото бракосочетания

Перший банкет короля Чарльза III в Букінгемському палаці: фото і цікаві деталі