Учасник “Холостячки” Роман Свечкоренко одружився з блогеркою: перші фото

Учасник другого сезону романтичного реаліті “Холостячка”, психолог Роман Свечкоренко одружився. Його обраницею стала блогерка Валерія Чернецька.

Весілля влаштували у Радомишлі, просто неба, поблизу замку-музею “Радомисль”. Кольорами весілля стали білий та зелений. Наречена вибрала довгу вузьку напівпрозору мереживну сукню.

роман свечкоренко холостячка 2 весілляроман свечкоренко холостячка 2 весілля

Серед гостей було чимало блогерів – зокрема учасниця “Топ-моделі по-українськи”, Вікторія Маремуха, співзасновниця G-Bar Сабіна Мусіна, учасник “Холостячки” Макс Тарапата, підприємець Євген Таллер.

А ведучим став Богдан Шелудяк, він же Буше – днями ім’я парубка часто звучало у зв’язку з його висловлювання про критерії жіночої привабливості на ютуб-шоу Володимира Остапчука.

Власне, гості і поділилися першими світлинами і відео з весілля Романа та Валерії.

роман свечкоренко холостячка 2 весілляроман свечкоренко холостячка 2 весілляроман свечкоренко холостячка 2 весілляроман свечкоренко холостячка 2 весілляроман свечкоренко холостячка 2 весілля

Нагадаємо, Роман старший за свою нову дружину на 11 років, і це для нього другий шлюб. Він був одружений із відомою українською моделлю Ілоною Свічкоренко. Зараз у 33-річного чоловіка є 10-річна донька Мія.

Фото: Instagram

Дивіться також:

Учасник “Холостячки” Андрій Хветкевич одружився зі своїм хлопцем: фото стильного весілля на пляжі

Переможець Євробачення-2019 Дункан Лоренс одружився зі своїм бойфрендом: фото вишуканого весілля