Рік без Руслани Писанки: українські зірки згадують ведучу в архівних фото і зворушливих історіях

19 липня 2022 року обірвалося життя акторки і телеведучої Руслани Писанки. Через війну вона виїхала до Німеччини, а там їй діагностували тяжку хворбу, з якою жінці довелося справлятися самій, на чужині. Та смерть забрала Руслану.

Талановита, з яскравим почуттям гумору і гідності, сильна і вольова, Руслана Писанка була доброю і ніжною, любила людей і рятувала тваринок.

Українські зірки горюють про втрату – і згадують з ніжною любов’ю.

“Руся, твоя «Погода» завжди була сонячною… Сьогодні дощ”, – написав Андрій Данилко під спільним фото 1997 року.

“Ти була найдобрішою з найдобріших, найгарнішою з найгарніших! В це неможливо повірити! Світла пам’ять!” – говорить Ірина Білик.

“Всі говорили про те, як ми працювали із Зеленським і скільки часу присвячували танцям, але найбільше в ті дні працювала Руся, – згадує Наталя Могилевська часи “Танців з зірками” в 2006 році, в яких брала участь Руслана Писанка. – Те, що вона творила на підборах з її високим зростом та у боротьбі із зайвою вагою – це був справжній подвиг і справжній героїзм!

Її благородний і гарний вихід із проєкту був по-справжньому королівським. Королевою неможливо стати, королевою народжуються. Справжнє благородство, внутрішня сила, божественний талант та іскрометний гумор – рідкісні якості як для однієї людини”.

руслана писанка померла

Продюсер Олексій Гладушевський згадав часи участі Руслани Писанки у проєкті СТБЗважені та щасливі“. Це був сезон, коли змагалися пари – Руслана брала в ньому участь із чоловіком Ігорем. “Скільки років пройшло, а як вчора… з Русланою закінчилася ера того Телебачення, коли воно ще не було затиснуто у лещата трансформацій та інших антитворчіх моментів. Яскрава жінка, ведуча, акторка і одна з найкрутіших учасниць наших, колись улюблених, «Зважених».

руслана писанка померларуслана писанка померла

“Руслано, ти назавжди лишишся втіленням жіночності і першим секс-символом українського телебачення”, – говорить Даша Трегубова.

“Руся нікому нічого не говорила. Ми спілкувались два тижні тому, планували разом зіграти у новій виставі. Немає сил повірити в цю страшну новину. Руся розповідала мені, як ховала маму по вайберу, бо вона вже була тоді в Німеччині, коли Ігор всім займався, похованням мами Руслани у лютому, як ії не стало, як бомбили Гореничі, як вони виїхали з Києва світ заочі…

Вона співчувала мені щодо втрати нашої мами у лютому… Розповіла про операцію на нозі, яку зламала до війни на виставі, як лікарі збирали її по шматочках… Скільки років ми разом в театральній антрепризі, скільки зіграно прекрасних вистав! Більш харизматичної актриси і особистості важко уявити. Ми могли говорити годинами про все. Її: “Ольга Вячеславівна, як ти?” мене так завжди зігрівало.

Руся дуже важко пережила смерть брата декілька років тому, він був прекрасним кінооператором, потім операція на серці у мами… Я бачила, як їй важко, але вона не подавала виду. Ніхто не знав про її біль. На публіці – це завжди фейерверк емоцій, чарівності, таланту і доброго гумору… Я раділа за Русю, коли ії затвердили на плюсах ведучою програми «Твій день»… Милувалась нею в кадрі, я знала, наскільки для неї це було важливо – повернутися на ТБ… Це мої останні фото з Русею в студііі…” – розповіла Ольга Сумська.

“Вона була неймовірною людиною, з твердим характером до справ, до цілей та з великою душею і теплотою до людей! Сказати про почуття гумору – значить не сказати нічого! Справжня запальничка і світла людина, яка, на жаль, так швидко пішла! Руся! Я буду пам‘ятати кожну твою пораду, підказку, критику та добре слово! Просто сум!” – горює Андрій Джеджула.

руслана писанка померла

Людмила Барбір згадала, як разом знімалася з Писанкою у серіалі та майже усі сцени мала з нею. Говорить, що це була неймовірно світла людина, яка любила життя.

«Щоразу, коли вона заходила на майданчик чи просто до павільйону, вона наче за собою тягнула величезний шлейф життєвої енергії, який від неї линув. Руся завжди багато жартувала, у кожній сцені у неї завжди була імпровізація. Завжди з режисерами додавала до тексту якісь фішечки, кожна сцена – це була окрема величезна робота. Це неймовірно талановита та світла жінка, актриса, телеведуча. Це просто як грім серед ясного неба».

“Згадайте, будь-ласка, сьогодні Руслану та пам’ятайте завжди”, – закликає зірковий фотограф Ростисла Ріпка. Такою він побачив Руслану для своєї фотокниги “Harcourt. Натхнення”.

руслана писанка померларуслана писанка померларуслана писанка померла

Фото: Instagram, заставка – кадр з книги Ростислава Ріпки “Harcourt. Натхнення”

Дивіться також:

Померла Руслана Писанка

Руслана Писанка рассказала о состоянии здоровья: “Без операции не обойтись”

Руслана Писанка рассказала, как ей удалось похудеть на 42 кг: фото до и после