Смугастий кіт-блогер з Харкова Степан, за яким в “Інстаграмі” сідкують 1 300 000 підписників, став “обличчям” діджитал-обкладинки журналу Times Monaco. “Найзнаменитіший кіт у світі Степан знайшов прихисток у Монако” – сповіщає обкладинка.

Справді, з початком повномасштабного вторгнення рідний район Степана та його власниці Анни, Північна Салтівка, став найбільш обстрілюваним артилерією і ракетами. Кіт і його людина деякий час ховалися в метро, а потім блогерська спільнота покликала їх у Монако.

кіт степан

Ось що розповіла Анна тамтешньому виданню Times: “Довгим і складним був для нас шлях із Харкова, який постійно зазнавав ракетних обстрілів. Монако було першим місцем у Європі, куди ми дісталися й знайшли притулок. Ми жили там два місяці і отримали велику допомогу, підтримку та турботу від місцевих жителів. І ми щиро вдячні за нашу безпеку. У цьому казковому місці ми почувалися абсолютно безпечно та захищено. Краса природи, гір і моря, вражаюча архітектура міста та дивовижна атмосфера допомогли нам оговтатися від усіх жахів, які ми пережили. Монако – це шматочок раю на землі. Я мрію, що Україна стане такою ж безпечною».

В Європі Степан і Анна зробили велику роботу, використовуючи платформу “Інстаграм” – розповідали про війну на батьківщині і зібрали тисячі євро для надання допомоги тваринам, які постраждали.

Наразі котик, його хазяйка та нова киця, Стефанія, яку вони підібрали у мандрах, перебувають в Україні. Після відвідин рідної домівки подалися до Львова, що став для них другим домом.

кіт степан
Степан і Стефанія

Фото: instagram.com/loveyoustepan

Дивіться також:

Кіт Степан став зіркою найпрестижнішої блогерської премії світу (ФОТО)

Кіт Степан отримав роботу у журналі Forbes в Монако (ФОТО)