Оля Полякова дала два великих сольних концерти. Співачка представила абсолютно нову програму 100 % українською, що отримала назву «Все буде добре». Режисером шоу виступив Герман Нєнов, який раніше працював із Олею, а цьогоріч разом із креативною командою ВВС працюватиме на Євробаченні у Ліверпулі.

Першими оновлений репертуар співачки побачили військові, медики, волонтери та працівники ДСНС, для яких вхід на денний концерт був безкоштовним. Уся програма Полякової пронизана темою війни, особистими історіями українських захисників. А трек «Тримай її» присвячений медикині Оксані Баландіній, яка втратила кінцівки під час обстрілу, та її чоловіку. Історія дівчини настільки вразила співачку, що Оля вирішила заспівати про неї в пісні. Партію скрипки до «Тримай мене» виконав військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, який відомий своєю грою на музичному інструменті в гарячих точках.

оля полякова концерт київоля полякова концерт київоля полякова концерт київоля полякова концерт київоля полякова концерт київоля полякова концерт київ

Сюрпризом для глядачів став вихід на сцену легендарного морпіха та захисника Маріуполя Михайла Діанова, який подякував кожному українцю за щоденну працю, відданість та підтримку української армії. Олю з Михайлом пов’язує спільний проєкт – обоє долучилися до збору коштів на центр реабілітації та протезування на Львівщині.

оля полякова концерт київ
Оля Полякова і Михайло Діанов

оля полякова концерт київоля полякова концерт київоля полякова концерт київоля полякова концерт київ

Обидва концерти пройшли при солд ауті та мали благодійний характер — частина коштів від прибутку піде на пікап для військових під Бахмут 3-й Прикордонний загін  1й ВПС в/ч 9938 та на цільову допомогу внутрішньо переміщеним особам, яким допомагає громадська організація «ВПО України».

Нова програма “Все буде добре” стане основою для всеукраїнського туру Олі Полякової, який стартує з концертів в Дніпрі та Кам‘янському 11 та 12 березня.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Оля Полякова та Михайло Діанов відвідали поранених військових у центрі реабілітації (ФОТО)

Донька Олі Полякової зустріла 18-річчя із бойфрендом у Парижі (ФОТО)