Співачка Оля Полякова і легендарний морпіх з Азовсталі Михайло Діанов завітали до Національного реабілітаційного центру. Саме для нього вони збирали кошти на протезування українських військових.

Минулого року, ставши амбасадоркою Національного реабілітаційного центру «Незламні», Оля Полякова разом із благодійною платформою dobro.ua запустила проєкт “Разом нас мільйони”. Метою був збір 1 мільйону гривень на біонічні протези для українців, які постраждали від війни.

Але заплановану суму вдалося перевищити. Зібрано майже 2 500 000, з них 1 700 000 гривень пожертвував легендарний морпіх Михайло Діанов, якому українці надіслали кошти на лікування руки.

20 лютого Оля з Михайлом  прийшли відвідати та підтримати пацієнтів, які зараз проходять реабілітацію та протезування.

оля полякова михайло діанов військові реабілітація протезиоля полякова михайло діанов військові реабілітація протезиоля полякова михайло діанов військові реабілітація протези

«Це особливі емоції, коли зустрічаєшся з військовими, особливо пораненими, і бачиш ту жертву, яку вони принесли заради своєї країни. Відчуття великої вдячності, гордості за їхню сміливість. Вони веселі, натхненні. Навіть якщо втратили кінцівку, все одно вони мають всередині стрижень. Це сильні люди. Головне зараз їх протезувати та реабілітувати», – ділиться враженнями від зустрічі Оля Полякова.

оля полякова михайло діанов військові реабілітація протезиоля полякова михайло діанов військові реабілітація протезиоля полякова михайло діанов військові реабілітація протези

Михайло Діанов зустрів у Центрі свого побратима з Маріуполя, який вже отримав свій протез. «Я щасливий, що в Україні є такий центр. Тут я побачив військових з сучасними біонічними протезами. І дуже тішуся, що вони мають можливість повернутися  до повноцінного життя», – каже чоловік.

Долучитися до благодійної справи може кожен на сайті dobro.ua.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Герцогиня Йоркська Сара Фергюсон зустрілася з українськими дітьми: зворушливі фото

Тіна Кароль провідала поранену рятувальницю у берлінській лікарні (ФОТО)

Гурт “Антитіла” ремонтує танки і трофейну техніку ЗСУ