55-річна Памела Андерсон стала головною гостею прем’єри документального фільму про себе “Pamela, a love story“, який зняв Netflix. Свою появу вона зробила максимально ефектною: зовнішнім виглядом віддала шану культовому образу своєї героїні, рятівниці Малібу, у червоному купальнику та з білявими пасмами.

Звісно, цього разу обійшлося без купальника. Та Памела обрала червону сукню-майку, верхня частина якої ну дуже нагадує знаменитий купальний костюм. Та є гламурнішою: всю її поверхню вкривали дрібні червоні камінчики, що надавало кожному рухові зірки хвилюючого відблиску.

памела андерсон фільм документальний мемуари сини томмі лі
Памела Андерсон на прем’єрі фільму Netflix “Pamela, a love story”, 30 січня 2023

На червоній доріжці Памела Андерсон була не сама. Компанію їй склали дорослі красені сини, 26-річний Брендон Лі та 25-річний Ділан Джаггер Лі. Підтримка хлопців була важливою для Памели: її дуже образив минулорічний серіал “Пем і Томмі”, який, на думку знаменитості, недостовірно і неприємно розповів її історію кохання із музикантом Томмі Лі, засновником гурту Mötley Crüe і батьком її синів. Саме це підштовхнуло Памелу розповісти власну історію. І не тільки в кіно: сьогодні ж, 31 січня, вийшла і її книга мемуарів.

памела андерсон фільм документальний мемуари сини томмі лі
Брендон Лі, Памела Андерсон і Ділан Лі на прем’єрі фільму Netflix “Pamela, a love story”, 30 січня 2023

Ділан та Брендон поки не одружені, та мають дівчат. Брендон знімається в реаліті-шоу та кіно, працює моделлю. А Ділан – музикант і також модель.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Памела Андерсон вышла замуж в шестой раз

Сыновья Джуда Лоу, Синди Кроуфорд и Памелы Андерсон в рекламе Dolce & Gabbana

Рідкісні кадри: Арнольд Шварценеггер показав молодшу доньку Крістіну (ФОТО)