Режисер Олег Сенцов, колишній бранець кремля, з перших днів повномасштабного вторгнення доєднався до ЗСУ. Спочатку боронив Київщину. А зараз перебуває на Сході.

І тепер його звичайний день виглядає геть інакше, ніж колись,у творчому середовищі. “Війна – це не завжди контактні бої, атаки чи спецоперації. Переважно ти займаєшся побутом, переховуєшся від ворожої артилерії та чекаєш. Чекаєш, коли почнуть насипати, чи коли припинять, чи коли з’явиться ворог”.

Одне із завдань Олега на фронті – вистежувати ворожу авіацію. “Полювання на літаки та вертушки – заняття цікаве, але вимагає витримки та певних ризиків. Бо під час захоплювання цілі прибори показують пілоту місце розташування стрілка. В тебе є “Стінгер” або “Ігла”, а в нього ракети та авіаційні пушки. Це така собі гра в кота-мишки, де не завжди зрозуміло, хто тут хижак, а хто ціль.

олег сенцов війна на фронті
Олег Сенцов і Сергій Філімонов

А ще перед вильотом своєї авіації рашисти проріжають лісосмуги артою та минометами, намагаючись знищити розрахунки ПЗРК, які там ховаються. Але більшу частину часу ти все ж чекаєш, приблизно так”, – розповів Сенцов у своєму “Фейсбуку“.

Нагадаємо, зарад у лавах ЗСУ служать багато представників культури, спорту і шоу-бізнесу. Андрій Хливнюк, Тарас Тополя, Ахтем Сейтаблаєв, брати Капранови, Олег Вєрняєв, Станіслав Горуна, Анастасія Меркушина – це лише кілька імен із довжелезного списка наших захисників і захисниць.

олег сенцов війна на фронті
Олег Сенцов, Андрій Хливнюк та Леонід Остальцев

Фото: Фейсбук Oleg Sentsov

Дивіться також:

Хто із зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв

Тарас Тополя святкує 35-ліття на передовій: “По позиціях працює танк”

Олег Сенцов розповів, як воює в теробороні Києва: “Став оператором NLAW, чекаю ординські танки”