Весілля в чорному: актор Костянтин Войтенко одружився вдруге (ФОТО)

35-річний український актор Костянтин Войтенко, зірка серіалів “Коли ми вдома” і “Будиночок на щастя”, вдруге узяв шлюб. Його обраницею стала дизайнерка Наталія Камінська.

Пара влаштувала стильне весілля в чорних тонах. Так-так, наречена вбралась у довгу чорну сукню – з прозорого мережива. А наречений – у закритий чорний костюм та сорочку.

Велику гулянку не влаштовували – натомість зробили стильну – і трохи зухвалу – фотосесію. Її результатами Костянтин поділився в своєму інстаграмі.

костянтин войтенко одружився друге весіллякостянтин войтенко одружився друге весіллякостянтин войтенко одружився друге весіллякостянтин войтенко одружився друге весіллякостянтин войтенко одружився друге весіллякостянтин войтенко одружився друге весіллякостянтин войтенко одружився друге весілля

Нагадаємо, в 2021 році Войтенко брав участь у проєкті “Танці з зірками”. під час нього стало відомо про великі проблеми у його першому шлюбі, з Валентиною Марініною. Зрештою 2022 року пара розлучилась. У них є спільна дочка Емілія, якій наприкінці цього року виповниться 8.

Фото: instagram.com/konstantin.voytenko

Дивіться також:

Костянтин Войтенко розлучився із дружиною

Знов наречена: Катерина Репяхова і Віктор Павлік відсвяткували річницю шлюбу в стилі поновлення обітниць (ФОТО)