Костянтин Войтенко розлучився із дружиною

Актор Костянтин Войтенко та його дружина, хореограф Валентина Войтенко розлучилися. Пара переживала непростий період у стосунках ще рік тому, під час участі Костянтина у “Танцях з зірками“. І зрештою розійшлася остаточно.

Про розлучення повідомила сама Валентина на своїй сторінці в “Інстаграмі“. “Я повертаю своє дівоче прізвище – Марініна. Чому? Бо ера життя Валентини Войтенко добігла кінця. Час прощатися. Я більше не дружина Кості. І не хочу носити його прізвище.

Напевно, це останній з етапів від’єднання, яких вже відбулося чимало. Зустрічайте та запам’ятовуйте, Валентину Марініну. Хвилююче. Мені завжди подобалося моє прізвище, так само, як і мої кучері. Повертаю з ним собі свою унікальність та себе. Силу та захист роду свого батька. Свою ідентичність. Та розпочинаю новий свій етап. Враховуючи весь цінний набутий досвід”.

костянтин овйтенко костя дружина валентина розлучення
Валентина Марініна, колишня дружина Костянтина Войтенка

Ще рік тому Валентина зізнавалася: “У нас давно було складно у стосунках. Я усвідомила, що наші стосунки є токсичними. В них погано всім. Ми з Костею перебували у відкритому конфлікті з квітня 2021 року. Із серпня ми відвідували сімейного терапевта. І в результаті сімейної терапії ми дійшли проміжного пункту – жити окремо та продовжувати терапію окремо. Вчитися спілкуватися та реагувати один на одного інакше. На цьому етапі ми зараз”.

костянтин овйтенко костя дружина валентина розлучення
Валентина і Костянтин з донькою Емілією, 2021 р.

Нагадаємо, у пари є спільна донька Емілія – у грудні крихітці виповниться шість років.

Фото: instagram.com/valya.marinina, instagram.com/kostiantynvoitenko

Дивіться також:

Жена Константина Войтенко обвинила продюсеров “Танців з зірками”: “Про меня лгут в прайм-тайм”

“Постійні повідомлення, залякування”: Марина Боржемська розповіла про стосунки з В’ячеславом Узелковим

Валерій Харчишин розійшовся з дружиною: “Я маю інші стосунки”

Надя Дорофєєва і Володимир Дантес оголосили про розлучення: “Тепер ми не разом”