“Він дуже схожий на тебе”: Тіна Кароль показала фото красеня-сина в день народження чоловіка

Сьогодні світла і водночас сумна дата для Тіни Кароль та її сина Веніаміна: день народження її чоловіка і батька хлопця, продюсера Євгена Огіра. Якого вже 10 років немає із ними на цьому світі.

Тіна поділилася фотосесією із Венею, щоб показати, яким дорослим він став – і яким схожим на свого батька.

У день народження Євгена Тіна звернулася до нього в соцмережах з відкритим листом – і показала світлини-поштівки з Венею. На них вона повторила кадри з фотосесії, яку свого часу вони з Євгеном знімали для журналу Viva.

Тут Тіна із сином:

тіна кароль євген огір син веніамін веня
Тіна Кароль і син Веніамін, 2023 р.

А ось – із чоловіком:

тіна кароль євген огір син веніамін веня
Тіна Кароль і Євген Огір. Кадр із фотосесії для журналу Viva, 2012 р.

На кожному з кадрів нового знімання Веня – копія батько, дорослий, гарний і мужній. В листопаді йому виповниться 15 років.

тіна кароль євген огір син веніамін венятіна кароль євген огір син веніамін веня

“Привіт, пишу тобі у твій день, – звертається до Євгена Огіра Тіна. – Сьогодні дитячі свята починаються з хвилин мовчання за тими, кого вже нема. Діти вміють шанувати пам’ять та поважати героїв, серед яких їх батьки та родичі. Сльози на їх очах сухі, наші діти сильніші за нас. Доля, яка випала нашим дітям тяжка і несправедлива. Я бачу, як цей біль перетворюється на мотивацію та характер. Молодих вдів, таких розгублених, таких сильних – нас сьогодні таких, на жаль, більшає. Хлопчиків з портретом тата у кишені також більшає”.

тіна кароль євген огір син веніамін венятіна кароль євген огір син веніамін веня

І водночас співачка радіє, що має сина – копію тата. “Ми 10 років, усвідомлення цього неможливе, слідуємо за твоєю зіркою. Ти бився за життя відчайдушно у всіх на очах, у моїх руках. Ми любимо тебе, наш тато Ми йдемо далі , як ти й просив але не повз, а з тобою, в нашій пам’яті і серці. Дивись, він дуже схожий на тебе, розігрує мене так само як і ти, а я вірю всім вашим жартам. Цей день – день твого духу та мудрості. Прикладом бути неможливо, а орієнтиром можна. Назавжди разом”.

Фото: instagram.com/tina_karol

Дивіться також:

“Втративши чоловіка, я стала сильною жінкою”: Тіна Кароль дала відверте інтерв’ю чеському Vogue

18 років тому, вперше на великій сцені: Тіна Кароль показала раритетне відео свого виступу

Рідкісні кадри: 14-літня Тіна Кароль у латексній сукні виступає на концерті (ВІДЕО)

“С днем рождения, Вечность»: Тина Кароль вспоминает мужа Евгения Огира