“Втративши чоловіка, я стала сильною жінкою”: Тіна Кароль дала відверте інтерв’ю чеському Vogue

Співачка Тіна Кароль дала відверте інтерв’ю та знялася у стильній фотосесії в червоних тонах для “Vogue Чехословаччина“. Видання підтримує українців і дає платформу для знайомства європейців із нашою модою та культурою.

Зірка, чиє обличчя прикрашає обкладинку журналу Ukrainian Women in Vogue і гуманітарного проєкту Love Letter to Ukraine, тепер подорожує світом, щоб використовувати свій голос і вплив для допомоги рідній країні. В інтерв’ю Тіна розповіла про музичну кар’єру, благодійність і зміни, що сталися в її житті після найтрагічнішої події –  смерті чоловіка Євгена Огіра.

тіна кароль vogue вог

“Втративши чоловіка, я перетворила свою музику на маніфест сильної жінки. А після того, як почалася велика війна, я раптом стала не зіркою, а біженкою – і присвятила себе культурній дипломатії. Я вірю, що моє мистецтво може когось надихнути, більше розповісти про Україну як про гідну та захоплюючу країну. Це частина спільної боротьби за перемогу. М’яка сила – мій бойовий фронт”, – каже Тіна Кароль.

На питання, яким їй запам’ятався ранок 24 лютого 2022 року, зірка розповіла: “Іноді я відвідую монастир, щоб помолитися і заспокоїти свої розум і душу, що я і зробила 24 лютого. Це місце тиші та спокою, але тієї ночі монахині порушили обітницю мовчання, плакали та телефонували своїм рідним. Це було жахливо, серце обливалося кров’ю, тому що весь монастир був наповнений криком і молитвами за спасіння душ”.

тіна кароль vogue вог

Свою творчу еволюцію Тіна описує як “шлях, що веде від смішного гидкого каченяти до лебедя. Наївні пісні переросли в маніфест мужньої жінки”. І зраз переконана: музика, мода,культура загалом не можебути позаполітикою: “Коли справа доходить до втрати життя, ніхто ніколи не повинен залишатися осторонь”.

“Для нас соцмережі – це платформа для поширення правди. І хоча Instagram блокував мене не один раз, це спосіб донести повідомлення до великої аудиторії. У 2014 році я заснувала Фонд Тіни Кароль на честь свого чоловіка, який помер від раку. До великої  війни його діяльність була спрямована по всіх лікарнях України для онкохворих дітей. А потім за моїх дітей (я називаю їх своїми) почалися дві битви: за життя і за мир. Це був подвійний виклик. Хворих дітей на крапельницях довелося евакуювати — на морозі, без імунітету через хіміотерапію. Це був кошмар. Також зараз фонд допомагає українській армії та людям у найбільш постраждалих регіонах. Сердечно закликаю вас творити добро разом. Маленьких вчинків не буває”.

тіна кароль vogue вогтіна кароль vogue вог

А щодо творчості як такої, то Тіна тішиться, що “Україна нарешті стала гравцем на світовій арені. Наша музика перестає бути лише локальною, тому я також намагаюся інтенсивно працювати у цьому напрямку”.

Повний текст інтерв’ю і фотосесія – за посиланям.

Фото: надані PR-службою Тіни Кароль

Дивіться також:

Україні з любов’ю: Тіна Кароль, Віра Фарміга і Мілла Йовович створили кутюрну діджитал-сукню (ФОТО)

Тіна Кароль прийшла на Берлінале в унікальній артсукні, присвяченій Розстріляному відродженню (ФОТО)