Хореограф Ілона Гвоздьова та її чоловік Іван Хом’ячук сьогодні, 14 серпня, святкують річницю весілля. Вони одружені 8 років, а разом іще більше.

“Життя з тобою ось уже 13 років поспіль, з яких 8 офіційно, нагадує кіно «Форсаж». Ми проходили різні стадії нашого життя, і я не жалкую за кожну з них, бо це досвід. Готова прожити ще всі частини заново”, – публічно звернулася Ілона до чоловіка в “Інстаграмі“.

“Вдячна тобі за наших дітей, дім і дерево, яке вже пустило глибоке коріння і поступово виросте в могутній дуб. Люблю тебе”, – зізнається хоеограф. І ділиться рідкісними фото із сімейного архіву. Їх вона зібрала у слайд-шоу.

Втім, настрій Ілони був зіпсований. Вони із Іваном збиралися повінчатися. “Мав відбутися незабутній день нашого життя, а натомість суцільні сльози… Вінчання не буде”, – повідомила Гвоздьова. Про причини зміни планів зірка поки не зізналася.

Нагадаємо, раніше Ілона розповіла, як познайомилася із майбутнім чоловіком. “Переїхавши у 2008 році з Дніпропетровська до Києва, мріючи про столицю та великі можливості, я навчалася у Київському національному університеті культури та мистецтв. Працювала на трьох роботах одночасно, думала про блискучу кар’єру танцівниці і найменше думала зустріти свою долю.

Якось станція метро «Лісова» стала для мене доленосною, адже саме в метро ми й познайомилися з Іваном. Він запросив мене на чай, саме на чай, йому довелося проїхати свою станцію і вийти зі мною на Шулявці. Як сказав чоловік після: « Я не міг пропустити таку попу», – поділилася Гвоздьова

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Дивіться також:

Окупанти знищили унікальну автівку родини Ілони Гвоздьової (ФОТО)

Илона Гвоздева о знакомстве с мужем: “Он не мог пропустить такую попу”

Жизнь с чужими людьми и смерть брата: Илона Гвоздева поделилась семейными секретами