Акторка Бонні Райт, яка стала відомою завдяки ролі Джіні Візлі у екранізаціях книг про Гаррі Поттера, стала мамою. У неї та її чоловіка Ендрю Лококо народився первісток – і це син.

Про це 32-річна зірка повідомила в інстаграмі. Малюка назвали Еліо Оушен Райт Лококо і він народився 19 вересня. Пологи пройшли вдома

«Ми всі здорові та щасливі. Ми з Ендрю так любимо наше сонечко! – написала Бонні під першою світлиною сина. – Я так вдячна нашій пологовій команді, яка тримала нас за руки і зробила цю подорож такою радісною і захопливою. Народження – це найшаленіший досвід!”

бонні райт джині візлі гаррі поттер народила син діти чоловік
Еліо Оушен Райт Лококо – син Бонні Райт

Райт подякувала персонально своїм акушеркам, доулі, лікарю і друзям за підтримку під час і після вагітності. І звісно, чоловікові.

“Дякую Ендрю, який був моєю опорою під час пологів, в буквальному сенсі, адже я так міцно притискалася до тебе, а ти ніколи не здригався, – написала вона. – У Еліо найніжніший люблячий тато. На цьому свій гормонально-емоційний наддовгий допис завершую».

Цікаво, що і екранний чоловік Бонні, а точніше Джіні Візлі, виконавець ролі Гаррі Поттера Деніел Редкліфф теж цього року став батьком – і теж має первістка сина.

Фото: instagram.com/thisisbwright

Дивіться також:

Вагітна Сієнна Міллер вперше показала живіт на лондонській вечірці Vogue (ФОТО)

Янгол Victoria’s Secret Міранда Керр вагітна четвертою дитиною (ФОТО)

Кіндер-сюрприз: Джон Ледженд і Кріссі Тейген стали батьками вчетверте – деталі і фото