27-річний іспанський актор Мігель Ерран, виконавець ролі Анібаля Кортеса “Ріо” в серіалі “Паперовий будинок” та Крістіана Варела Еспосіто в “Еліті“, скоро вперше стане батьком.

Про це актор повідомив на своїй сторінці в інстаграмі – і показав свою дівчину, майбутню маму первістка Сесилію Педрасу.

мігель ерран ріо паперовий будинок дівчина вагітна стане батьком
Мігель Ерран і Сесилія Педраса

Під знімкою з УЗД та серією фотокарток із Сесилією Мігель написав: “Ну… Що тут скажеш. Фото говорять самі за себе. Це моя сім’я. І це те, що я люблю найбільше в цьому світі. Сесилія зробила мені найбільший подарунок у моєму житті – ми станемо батьками. Ми самі ще нічого не знаємо, тільки те, що на даний момент все ідеально”.

мігель ерран ріо паперовий будинок дівчина вагітна стане батьком

Про стосунки Мігеля Еррана і Сесилії Педраси ходили чутки вже кілька місяців. У березні з’явилося їхнє перше спільне фото – проте офіційно про роман не оголошували.

Мігель зустрів Сесілію завдяки кіно – хоча вона не акторка. Акторкою є сестра дівчини Марія Педраса – вона грала і в “Еліті” (Марину Нуньєр Осуну), і в “Паперовому будинку” (дочку дипломата Елісон Паркер в першому сезоні).

мігель ерран ріо паперовий будинок дівчина вагітна стане батьком
Мігель Ерран і Сесилія Педраса

Сесилія старша за Марію та Мігеля на три роки – їй 30. Вона навчалася на юридичному, проте не закінчила навчання – зараз є держслужбовицею і працює в поліції.

Раніше в інтерв’ю Мігель розповідав, що ріс без батька: “Мамо, я обіцяю піклуватися про тебе так, як ти того заслуговуєш, як ти піклувалася про мене і як батько ніколи не піклувався про нас, — казав він. – Мого батька ніколи не було поруч. Я навіть не пам’ятаю, який він – тільки його ляпаси, годинник і квадроцикл”.

Фото: Getty Images, instagram.com/miguel.g.herran

Дивіться також:

“Паперовий будинок. Берлін”: Netflix представив перший тизер серіалу-спіноффа (ВІДЕО)

Неочікуваний вибір: Netflix назвав двох акторок “Паперового будинку”, які знімуться в серіалі “Берлін”

82-річний Аль Пачіно стане батьком: його 29-річна дівчина на 8-му місяці

Олександр Зінченко стане батьком вдруге: зворушливе відео