Прихильники звикли бачити співачку Надю Дорофєєву яскравою і модною зіркою. І сьогодні вона надала фотодоказ: саме такою, зірковою і чарівною, була з дитинства.

Надя показала рідкісні фото зі своїх архівів дитячих часів. Малючка у короні, ніжний підліток із веснянками – Надя зробила добірку милих і кумедних світлин.

Дивлюсь на цю маленьку дівчинку й згадую, якою вона була наївною, відкритою, беззахисною. Як щиро любила та відчувала все по-справжньому. Дівчинка виросла, в чомусь змінилась, але найголовніші сенси забрала з собою у дорослий світ”, – говорить артистка. Саме цей настрій вона втілила і в нових треках.

надя дорофеева дитинство надя дорофеева дитинство надя дорофеева дитинство надя дорофеева дитинство надя дорофеева дитинство надя дорофеева дитинство надя дорофеева дитинство

В інтерв’ю “Каравану історій Надя згадувала: вона і справді співає і влаштовує концерти змалечку. “Добре пам’ятаю сімейні дні народження. Кожне свято ми перетворювали на імпровізований концерт. Усі готували свої номери, зокрема гості. Ні в мами, ні в тата особливих вокальних даних немає – співали як вміли, і це було весело. Найяскравішим моїм виступом, номером на біс, була пісня з фільму «Діамантова рука» – пародійне танго «Помоги мне». Я виходила співати в купальнику із зображенням Покахонтас та халатику, а наприкінці скидала його та кричала: «Не виоватая я, он сам пришел!» Ви б чули, які оплески я зривала!

Я любила співати перед дзеркалом, тримаючи в руці замість мікрофона балон ліку для волосся. Уявляла, що знімаюся у кліпі. І завжди знала, що стану артисткою”. Надя – живе підтвердження того, що мрії збуваються!

Фото: instagram.com/nadyadorofeeva

Дивіться також:

Надя Дорофеева о браке с Дантесом: «Мы прыгнули в омут, не успев подумать»

“Ми приймали рішення щодо розлучення пів року”: Надя Дорофеєва про шлюб із Дантесом і новий роман

Тепер офіційно: Надя Дорофєєва підтвердила роман із відомим київським ресторатором (ФОТО)