Акторське подружжя, зірки серіалу “Гра престолівКіт Гаррінгтон і Роуз Леслі знову стануть батьками. Про це майбутній двічі тато сам розповів у шоу Джиммі Феллона, анонс якого з’явився в YouTube.

Спочатку Кіт розповів про їхнього із Роуз сина. До речі, пара досі не оприлюднила ім’я хлопчика. “Йому два роки, і він росте розумою дитиною, що неочікувано для нащадка двох акторів, – жартує Кіт. – Навіть не знаємо, в кого він такий. Малий любить аплодисменти. Щоразу, коли він щось робить добре, ми йому аплодуємо. Але й тривожимося, чи не підштовхуємо його таким чином до акторства. Ти надто розумний для цього, сину, йди рятуй світ”, – сміється батько.

Та коли гість, ведучий і зал відсміялися, Кіт видав головну сенсацію: “Але малого чекає найбільший шок його життя – скоро він отримає брата чи сестру”. Роуз Леслі при надії.

На питання Феллона, як він почувається щодо скорої появи другого нащадка, Кіт відповів так: “Я дещо наляканий. З першою дитиною ти витаєш у хмарках і танцюєш ромашковими полями всі дев’ять місяців, – ну, звісно, якщо ти чоловік. Але вдруге ти швидко стаєш практичним”.

Роуз і Кіт пробували підготувати сина до появи молодшого члена родини, проте не впевнені, що малюк розуміє майбутні зміни концептуально. “Ми намагалися із ним поговорити. Роуз показує на свій живіт і говорить: “Мамина дитинка”. А він у відповідь показує на свій живіт і каже: “Моя дитинка!”. Поки з нього досить”.

Судячи з того, що менше місяця тому на модному показі Louis Vuitton Роуз була стрункою і без натяку на животик, зіркаперебуває на початку вагітності.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Рідкісні кадри: Кіт Гаррінгтон і Роуз Леслі прийшли на модний показ (ФОТО)

Принцеса Євгенія вагітна другою дитиною (ФОТО)

Максим Чмерковський і Піта Маргатройд стануть батьками вдруге (ФОТО)