Злата Огнєвіч розбирає завали після обстрілу Києва: відео

Вдень 31 грудня 2022 року російські війська ракетами обстріляли Київ. Серед постраждалих районів міста опинився і Протасів Яр – там були знищені кілька приватних будинків. Тож небайдужі люди згуртувалися і влаштували толоку – розібрати завали.

До команди небайдужих доєдналася і співача Злата Огнєвіч. Вона, кримчанка, послідовно підтримує українське військо і країну у визвольній боротьбі. Зірка поділилася враженнями і показала відео з толоки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

“У компанії неймовірних людей непереможної країни сьогодні прибирали завали після ворожого обстрілу Солом’янського району Києва зі сторони рф. Серце розривається після побаченого. Приватні будинки, розвалені вщент. Пральні машинки, іграшки, вікна, посуд, картини – все це в один момент перетворилося на сміття. Хіба ці люди заслуговують на таке?” – ставить риторичне питання артистка.

злата огнєвіч благодійність війна розбирає завализлата огнєвіч благодійність війна розбирає завали

Висновок може бути тільки один. “Чи потрібно мільйонний раз повторювати, що я ненавиджу ворога. Але наші люди— це щось надзвичайне! За 2 години ми, немов мурахи, розібрали гори завалів. Дякую вам! Разом ми непереможна сила”.

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Дивіться також:

Росіянки вкрали пісню Злати Огнєвіч: “Співають під мінус з моїм голосом на беках” (ВІДЕО)

Даніель Салем знявся у кліпі Злати Огнєвіч до Дня Незалежності “Лелека” (ВІДЕО)