Золота богиня: Шерон Стоун зіграла головну роль у перформансі Сема Сміта (ФОТО і ВІДЕО)

Одна з найгарніших жінок свого покоління, акторка Шерон Стоун зробила сюрприз в ефірі знаменитого американського шоу Saturday Night Live. Вона стала головною зіркою під час яскравого перформансу співака Сема Сміта, який представив трек зі свого нового альбому “Gloria“.

Сміт у плащі в золотих лелітках та сережках-люстрах співав у супроводі госпел-хору на другому плані. А головною в кадрі була Шерон Стоун. У короткій і звабливій сукні-бюст’є з золотими оздобами, вона лежала на постаменті і мов прокидалась від довгого сну. Емоції акторка майстерно відіграла точними жестами і мімікою прекрасного обличчя.

А оголошувала номер іще одна зірка – Обрі Плаза, яка стала знаменитою після другого сезону “Білого лотоса“.

Шерон Стоун Сем Сміт Глорія Gloria
Шерон Стоун в перформансі Сема Сміта на пісню “Gloria” на Saturday Night Live, 21 січня 2023 р.
Шерон Стоун Сем Сміт Глорія Gloria
Шерон Стоун і Сем Сміт

Вибір Шерон Стоун для ефектного номеру – в ефірі першого шоу Saturday Night Live в 2023 році, після довгих різдвяних канікул і напередодні презентації альбому Сміта – геть не випадковий. Адже в кар’єрі акторки є фільм «Глорія» 1999 року режисера Сідні Люмета.

Героїня Стоун в ньому – жінка, яка щойно вийшла з в’язниці, де відсиділа, прикриваючи свого хлопця-гангстера. Глорія повертається у Нью-Йорк, щоб отримати обіцяні ним гроші. Питання кохання і зради, людських пороків і чеснот – предмет дослідження Сема Сміта на даному етапі його творчості. Їхній із Кім Петрас гіт “Unholy” – яскравий приклад.

Протягом шоу Шерон зіграла іще одну роль – у скетчі “Нуарне кіно” вона перевтілилася в кінозірку 30-х.

Шерон Стоун Сем Сміт Глорія Gloria
Шарон Стоун у скетчі “Нуарне кіно” на Saturday Night Live, 21 січня 2023 р.

Фото: Getty Images, instagram.com/sharonstone

Дивіться також:

63-летняя Шэрон Стоун показала себя в купальнике без макияжа и фотошопа

Шэрон Стоун: секс-символ поневоле