Як позбутися зморшок навколо очей: вчені знайшли нові суперінгредієнти

Вчені Clarins дослідили вплив рослинних екстрактів на підтримку життєво важливих функцій шкіри. Серед 196-ти протестованих зразків їм вдалося виділити кілька із потужними омолоджувальними властивостями, які суттєво підвищують пружність і рзгладжують зморшки.

Перший – екстракт дикого кервелю, рослини-родички петрушки. Він здатен збільшувати вироблення особливих білків шкіри – альфа-v інтегринів. Коли цих білків у шкірі в достатній кількості, вона швидко відновлюється від пошкоджень, викликаних сонцем, стресом чи забрудненнями, і лишається насиченою киснем, яскравою і гладенькою. Проте під впливом віку кількість цих білків знижується, і наслідком стають все більш виражені зморшки,  темні кола і набряклість, з’являються в’ялість і тьмяніє тон. Адже шкіра навколо очей в чотири рази тонша, ніж на решті обличчя. Крім того, тут небагато підтримуючих волокон – а ми кліпаємо близько 10 000 раз на день, задіюючи 22 м’язи.

Ще один суперінгредієнт, який привернув увагу вчених, – екстракт куркуми, могутній антиоксидант. Доведено, що саме антиоксидантний захист – найперша необхідність для шкіри після 25 років.

Дослідження спеціалістів у власних лабораторіях Clarins дозволило швидко втілити їхні відкриття у новій подвійній сироватці для шкіри навколо очей Double Serum Eye. Вона доповнює легендарну подвійну сироватку для обличчя і є такою ж високотехнологічною і просунутою щодо складу. Концентрована подвійна формула на 96% складається з натуральних інгредієнтів і збагачена 13 рослинними екстрактами. Зокрема, крім органічного дикого кервелю та куркуми, в ній містяться есцини кінського каштану – потужні пептиди, які на сьогоднішній день краще за інші прибирають темні кола та набряклості під очима. Органічний екстракт ківі підживлює вітамінами, рослинний кофеїн робить шкіру довкола очей щільнішою, а органічні полісахариди вівсу надають гладкості.

Містить сироватка і Анти-Полюшн Комплекс – для захисту від забруднень в приміщенні і на вулиці, а також від впливу синього світла комп’ютерів, сартфонів чи планшетів.

У сироватці Double Serum Eye реалізовано смарт-систему змішування двох текстур – з розчинними у воді та олії інгредієнтами – при нанесенні задля їхньої максимальної ефективності. Ніжна, тануча сироватка ідеально біологічно сумісна зі шкірою і підходить навіть для чутливої. З перших секунд засіб дарує відчуття свіжості, наповненості і миттєвий ліфтинг-ефект.


Кларанс. Дабл Серум Ай. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція.
ТОВ «Егзагон». Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Смотрите также:

Поднимите мне веки: 6 важных фактов о блефаропластике

Патчи от морщин — must-have сезона. Как ими пользоваться для максимального эффекта

Антистресс-детокс — главный тренд в уходе за кожей этой зимой