Sensi Science – нова лінія для чутливої шкіри від Dr Irena Eris

для чутливої шкіри Dr Irena Eris Sensi Science

«Чуття і чутливість» – так на честь культового роману Джейн Остін може називатися нова лінія косметики для чутливої шкіри Dr Irena Eris Sensi Science.

Голлівудські зірки завжди виглядають бездоганно – але тільки на екрані та червоних доріжках (візажисти та фотошоп творять чудеса). В реальному житті вони зіштовхуються з такими ж проблемами з зовнішністю, як і всі ми. Найпоширеніша з них – гіперчутливість шкіри.

Ось як, наприклад, бідкається Кемерон Діаз: «Будь-яка подія – сонце, новий крем, погана вода – призводить до подразнення моєї шкіри. Висип може з’явитися, навіть якщо я перенервую!»

До 70% жінок по всьому світу зіштовхуються з проблемою гіперчутливості шкіри. А звичайні засоби або неправильно підібраний догляд може лише посилити негаразди.

Як ніхто, складнощі такого типу шкіри розуміє доктор Ірена Еріс – засновниця б’юті-бренду №1 у Польщі. Біологиня за освітою, вона ось уже кілька десятиріч розробляє косметичні засоби, які допомагають подбати про шкіру та відновити її красу.

Остання розробка бренду – лінія селективної косметики для чутливої шкіри Dr Irena Eris Sensi Science.

nova-liniya-dr-irena-eris

Як діє Sensi Science?

Sensi Science – засоби для догляду, спеціально створені саме для чутливої шкіри. Ця новаторська лінійка поєднує в собі передові наукові дослідження з натуральними інгредієнтами для максимальної ефективності.

Мікрозапалення, що вражає чутливу шкіру, порушує її бар’єрну функцію. Це призводить до недостатнього зволоження, втрати еластичності та деградації колагенових і еластинових волокон. Процеси старіння теж послаблюють імунну систему шкіри, роблячи її вразливою як до внутрішніх, так і до зовнішніх факторів.

Технологія, використана в косметиці Dr Irena Eris Sensi Science (до речі, має дві заявки на наукові патенти) розриває це «коло».

«Ми створили цю лінію, щоб запропонувати розкішний догляд за ніжною шкірою. Наша лінія Sensi Science зменшує подразнення, зміцнює шкіру, запобігає старінню»

Засоби лінії Sensi Science забезпечують пружність, ліфтинг і глибоке зволоження, зменшують зморшки та почервоніння, відновлюють сяйво та тонус шкіри. А заспокійливі інгредієнти дарують виняткове задоволення та комфорт від використання.

Ексклюзивна технологія, що використовується в лінійці Sensi Science, зменшує гіперчутливість шкіри, уповільнює процеси старіння та підвищує природний захист шкіри.

Повний та всебічний догляд за чутливою шкірою

  • Зміцнювальна сироватка проти зморщок ефективно розгладжує та зменшує почервоніння шкіри підвищує її стійкість до стресових факторів.
  • Відновлювальний і заспокійливий бальзам для очей зменшує почервоніння, зморшки та набряки під очима, повертаючи комфорт чутливій шкірі.
  • Керамідний нічний крем проти зморщок забезпечує глибоку регенерацію та заспокійливий ефект, стимулює багаторівневе оновлення, робить шкіру шовковистою.
  • Заспокійливий денний крем проти зморщок SPF 20 нейтралізує почервоніння та захищає шкіру від пошкоджень, які провокує УФ-випромінювання.
  • Зволожувальний і заспокійливий денний і нічний крем з легкою консистенцією та формулою, що на 97% складається з інгредієнтів натурального походження. Миттєво дарує шкірі приємне відчуття зволоження та заспокоєння.

Приємний бонус: всю лінійку Sensi Science вирізняє дуже ніжна композиція ароматів, вільна від потенційних алергенів. Можна не сумніватися, що навіть Кемерон Діаз була б у захваті!

Фото: Dr Irena Eris

Дивіться також:

Ретинол, пептиди, водорості: як сучасна косметика допомагає перехитрити час

Протисонцеві засоби: вибираємо найкращий захист для шкіри

Нектар богів: як обрати косметику з натуральними оліями для красивої шкіри