27 років по тому: як зараз виглядають зірки серіалу “Сабріна – юна відьма” (ФОТО)

У місті Гартфорд, штат Коннектикут, відбувся традиційний захід для любителів ностальгійних серіалів та кіно 90-х – конвент 90s Сon. І цьогоріч серед особливих його гостей були актори, що зіграли у підлітковій комедії про магію “Сабріна – юна відьма“.

Серіал про родину Спелман, двох тітоньок-відьом, 16-річну Сабріну, яка теж отримує магічний дар, її друзів та вчителів у школі, а також чудернацьких родичів із магічного королівства і говіркого кота Салема, виходив з 1996 року і завершився 20 років тому, у 2003-му.

Тож актори знову зібралися на червоному хіднику – і ми можемо побачити їх разом і роздивитися кожного окремо.

Такими вони були в 1997 році:

сабріна юна відьма актори якими стали що роблять як склалась доля
Актори серіалу “Сабріна – юна відьма”: Дженна Лі Грін (Ліббі), Ліндсі Слоан (Валері), Мартін Малл (директор Віллард Крафт), Нейт Річерт (Гарві), Мелісса Джоан Гарт (Сабріна), Керолін Ріа (тітка Гільда), Бет Бродерік (тітка Зельда), Алімі Баллард (майстер заклять), 1997 р.

А такими стали зараз:

сабріна юна відьма актори якими стали що роблять як склалась доля
Керолін Ріа (тітка Гільда), Еліза Донован (Моргана Кавано), Нейт Річерт (Гарві Кінкл), Мелісса Джоан Гарт (Сабріна Спелман), Дженна Лі Грін (Ліббі Чеслі) і Бет Бродерік (тітка Зельда), 18 березня 2023 р.

Виконавиці ролі Сабріни, Меліссі Джоан Гарт, зараз 46 років. Вона мама трьох синів – 17-річного Мейсона, 14-річного Брейдена і 10-річного Такера,  яких виховує із чоловіком Марком Вілкерсоном. Після “Сабріни…” вона з’являлася також у ситкомі «Мелісса та Джої» разом із Джої Лоуренсом.

сабріна юна відьма актори якими стали що роблять як склалась доля
Мелісса Джоан Гарт, виконавиця ролі Сабріни Спелман у серіалі “Сабріна – юна відьма”, 18 березня 2023 р.

Нейт Річерт, який зіграв коханого Сабріни, Гарві Кінкла, після “Сабріни…” з’явився в епізодах кількох серіалів. Та найбільше він зараз зосереджений на музиці. Нейт одружився в 2019 році із акторкою Мелорі Фелт.

Бет Бродерік – серйозній і стриманій тітоньці Зельді – зараз 64 роки. І вона не просто знімалася у досить відомих серіаліх, як-от “Детектив Босх“, “Під куполом” чи “CSI“, а повернулася до ролі Зельди Спелман у новітньому серіалі “Моторошні пригоди Сабріни“. Правда, не в основній, а в епізодичній ролі-оммажі: разом із Керолін Ріа вони виконали ролі злих демонів-відьом Зельди і Гільди. Крім того, Бет Бродерік знімається в інді-кіно та грає в театрі в Остіні,Техас, де живе зараз. Вона заміжня в другому шлюбі, дітей не має.

І якщо ми вже загововорили про Керолін Ріа, то їй зараз 58 років. Стендаперка і комедіантка, Керолін зніялася в кількох серіаліх і фільмах, має власні шоу-програми. Проте – от цікавий факт – саме їй увесь світ зобов’язаний шоу The Biggest Loser, або, по-нашому, “Зважені та щасливі“, яке Керолін придумала і запустила.

сабріна юна відьма актори якими стали що роблять як склалась доля
Бетт Бродерік і Керолін Ріа – тітки Зельда і Гальда із серіалу “Сабріна – юна відьма”, 18 березня 2023 р.

Комедіат Нік Бекей подарував голос і неповторні манери і котові Салему, і боброві Норбу зі “Злюк бобрів“. Нік одружений з 1994 року, дітей не має, зате має купу хатніх тварин, серед яких був і кіт на ймення Салем.

Для Дженни Лі Грін роль Ліббі Чеслі, капосної однокласниці Сабріни, стала найбільш визначною. Втім, ви могли бачити її в епізодах серіалів “Кістки“, “Та, що говорить із привидами“, “Квантіко” чи новій “Пліткарці“.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Як склалася доля зірок серіалу “Баффі – переможниця вампірів”

Як склалися долі акторів серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Елен Ролле – 56 років: як склалося життя акторів серіалу “Елен і друзі”