Netflix розпочав знімання мінісеріалу “Леопард” за мотивами роману Джузеппе Томазі ді Лампедузи, який є римейком епічного фільму Лукіно Вісконті 1963 року. Тоді головні ролі зіграли Ален Делон і Клаудія Кардінале. Зараз же роль, зіграна Клаудією, дісталася актрисі-початківиці з неймовірною зовнішністю і зірковим корінням – Деві Кассель, 18-річній дочці Моніки Беллуччі і Венсана Касселя.

Дія історичної драми “Леопард” відбувається у другій половині XIX століття на Сицилії, в Палермо та його околицях, в епоху тамтешнього розквіту мистецтва і величної елегантності в моді.

Мінісеріал “Леопард” складатиметься із шести епізодів. Дева Кассель грає в ньому доньку мера Анжеліку, навколо якої крутяться романтичні і, як наслідок, політичні пристрасті

Ось як справилася із цією роллю Клаудія Кардінале:

До акторського складу також увійшли Кім Россі Стюарт, Бенедетта Поркаролі і Сол Нанні. Netflix поки що показав тільки невеликий тизер із деталями костюмів героїв – на них явно не економили, і за розмахом та деталізацією серіал складе конкуренцію “Короні“.

Знімання відбувалися в Катанії, Палермо та Сіракузах, що на Сицилії, а також в Римі.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Моніка Беллуччі зустрічається із Тімом Бертоном – французькі ЗМІ

Скандали, зради і кохання: вийшов перший трейлер серіалу “Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів”

Молоді і прекрасні: доньки Беллуччі, Мосс, Гаєк і Бандераса на паризькому Тижні моди (ФОТО)