23 березня 2023 року вийшов перший повний трейлер серіалу Netflix “Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів” – приквелу до культових “Бриджертонів“. Він розповість про історію становлення та піднесення королеви, історію кохання, зради, бунту, шлюбу із королем Георгом – і як все це назавжди змінило суспільство.

Шоураннеркою лишається легендарна Шонда Раймс, завдяки якій ми бачили “Анатомію Грей“, “Як уникнути покарання за вбивство“, “Вигадану Анну” і, власне, “Бриджертонів“.

За сюжетом, юна Шарлотта прибуває до Лондона, аби стати дружиною короля і народити йому багато дітей: цим, за задумом, її функція б і обмежувалась. Та час і сама Шарлотта вимагають змін. Головну роль грає 21-річна актриса Індія Амартейфіо – ви могли бачити її в серіалах “Доктор Хто” і “Статеве виховання“. Серед інших новачків – Корі Мілкріст у ролі молодого короля Георга, Мішель Фейрлі в ролі Августи, свекрухи Шарлотти, і Арсема Томас у ролі молодої Агати Денбері. Зустрінемо в новому серіалі і старих знайомих – Голду Рошувель (королева Шарлотта в поважному віці), Аджоа Андо (доросла леді Агата Денбері) і Рут Гіммелл (леді Вайолет Бріджертон).

Ролик дає відповідь, коли чекати на “Королеву Шарлотту: Історія Бріджертонів” на Netflix: серіал покажуть 4 травня 2023 року.

Фото: instagram.com/bridgertonnetflix

Дивіться також:

Неочікуваний вибір: Netflix назвав двох акторок “Паперового будинку”, які знімуться в серіалі “Берлін”

Офіційно: Netflix зніме другий сезон серіалу “Венздей” – що про нього відомо