До Дня святого Валентина “Караван історій” зібрав п’ять найкращих старих фільмів про кохання та пристрасть із секс-символом золотої ери Голлівуду Кларком Гейблом у головній ролі.

Його екранними коханками ставали найбажаніші актриси на той час – Грейс Келлі, Ава Гарнер, Джейн Рассел, Софі Лорен.

1Могамбо (1953)

Професійний мисливець Віктор Марсвелл (Кларк Гейбл) довгий час перебуває в африканській глибинці та сумує за цивілізованим світом. Йому подобається танцівниця Елоїз Келлі (Ава Гарднер), яка випадково опинилася на його базі, але він віддає перевагу Лінді (Грейс Келлі) – вишуканій дружині вченого.

Віктор та Лінда закохуються та вирішують бути разом. Але після розмови з її чоловіком герой Кларка Гейбла відмовляється розбивати сім’ю і робить усе, щоб Лінда розлюбила його та залишилася з чоловіком.

Кларк Гейбл та Грейс Келлі у фільмі “Могамбо”

Під час зйомок у Кларка Гейбл та Грейс Келлі був роман. Гейбл ніколи не коментував його. Грейс Келлі на запитання кореспондентів, що було між ними, відповідала: “А що могло бути в наметі наодинці з Кларком Гейблом в Африці?”

2Солдат удачі (1955)

Американець Генк Лі (Кларк Гейбл) живе у Гонконгу та займається контрабандою. До нього звертається Джейн Хойт (Сьюзен Гейворд), яка прибула з Америки, з проханням відшукати зниклого в Китаї журналіста, її чоловіка. Незважаючи на взаємні почуття, що виникли між ними, він із ризиком для життя вирушає на пошуки.

У той період Кларк Гейбл почав зустрічатися зі своєю майбутньою дружиною Кей Вільямс і весь вільний від зйомок час проводив із нею, не виходячи з гримерки.

3Високі чоловіки (1955)

Ковбою Бену Еллісону (Кларк Гейбл) запропонували за добрі гроші перегнати худобу. Дорогою він рятує від смерті золотошукачку Неллу (Джейн Рассел). Закохані, вони дізнаються, що мають різні цілі в житті. Нелла віддала перевагу більш успішним чоловікам. Але події змінили її погляди.

Зйомки фільму проходили у Мексиці. Кларк Гейбл ухилявся від спілкування з місцевими красунями і кілька годин на день розмовляв телефоном з Кей Вільямс, майбутньою дружиною.

4Банда янголів (1957)

кларк гейбл

Плантатор Геміш Бонд (Кларк Гейбл) викуповує білу дівчину Аманту Старр (Івон де Карло), мати якої була чорною рабинею. Він намагається захистити її від жахів громадянської війни. Вона закохується в нього, але дізнається страшну правду про його минуле.

Цей фільм часто називали рімейком “Віднесені вітром” для бідних та афроамериканців.

5Це почалося в Неаполі (1960)

У восьмирічного італійського хлопчика Нандо загинули батьки, і він живе з тіткою Лючією (Софі Лорен), сестрою матері. З Америки приїжджає його дядько Майкл Гамільтон (Кларк Ґейбл), брат батька. Йому не подобаються умови, в яких живе хлопчик, і він хоче забрати його з собою. Лючія не відрізняється благочестивою поведінкою, але підкорює серце героя Гейбла.

Кларк Гейбл вважав себе дуже старим для знімань у парі з двадцятип’ятирічною Софі Лорен. Але можливість відвідати Італію із сім’єю переважила сумніви.

Фото – Getty images

Дивіться також:

10 найкращих чорно-білих фільмів Кларка Гейбла, які зробили його секс-символом Голлівуду

Кларк Гейбл: правдива історія короля золотого віку Голлівуду

Із секс-бомби — в легенду кіно: життя Софії Лорен у фотографіях