Леді Гага в костюмі Гарлі Квінн на зніманнях у новому “Джокері”(ФОТО)

25 березня перед ратушею Нью-Йорка у Нижньому Мангетенні зібрався натовп поліції та мітингувальників. Проте це була не картинка з реального життя, а знімання фільму “Джокер: безумство на двох“. І вперше ми побачили Леді Гагу, що грає Гарлі Квінн, у фірмовому костюмі своєї персонажки.

Як відомо, в коміксах у Гарлі Квінн яскраве клоунське вбрання із трико в ромбах. Проте естетика першого і другого “Джокеріврежисера Тодда Філліпса сувора і стримана – тож образ Леді Гаги балансує між цими двома крайнощами.

Костюм Гаги створила номінантка на “ОскарАріанна Філліпс. Щоб витримати стилістичний настрій “Джокера“, вона одягла Гарлі Квінн у червоний жакет і блузку з ромбовидним декором, колготки в ромби, а обличчя зірки розмалювали клоунським гримом.

леді гага харлі квінн хоакін фенікс джокер другий фільм
Леді Гага на зніманнях фільму “Джокер: безумство на двох”, 25 березня 2023 р.
леді гага харлі квінн хоакін фенікс джокер другий фільм
Леді Гага та інші актори перед міською ратушею Нью-Йорка на зніманнях фільму “Джокер: безумство на двох”, 25 березня 2023 р.

Цікаво придивитися і до акторів-статистів, одягнених як протестувальники: вони тримають таблички “Free Joker”, “Justice 4 Joker”, “Joker Marry Me” та “No Justice Not Guilty Not Joking”. Судячи з усього, знімають якраз сцену суду над персонажем Хоакіна Фенікса.

Ми не вперше бачимо Леді Гагу у фільмі: в лютому, на День святого Валентина, режисер показав емоційний кадр, на якому Леді Гага і Хоакін Фенікс пристрасно дивляться одне на одного.

леді гага харлі квінн хоакін фенікс джокер другий фільм
Леді Гага в ролі Гарлі Квінн та Хоакін Фенікс в ролі “Джокера”: перший кадр фільму “Джокер: безумство на двох”

Нагадаємо, в оригіналі назва фільму звучить “Joker: Folie à Deux“, а Folie à Deux – це назва психічного розладу, при якому однакові симптоми мають двоє чи більше людей, як-от у патологічних стосунках чи деструктивних культах.

Відомо, що у фільмі Джокер: безумство на двох ми побачимо Зазі Бітц, Брендана Глісона та Кетрін Кінер. Цікаво, чи вдасться другій стрічці побити рекорд першої? Адже у 2020 році “Джокер” отримав 11 номінацій на “Оскар” і взяв дві статуетки – Хокіну Феніксу за роль Артура Флека / Джокера та Гільдур Гуднадоттір за найкращу музику. Маємо дочекатися прокату: Warner Bros. планує випустить “Джокер: Folie à Deux” в жовтні 2024 року.

Фото: instagram.com/LadyGaga, Getty Images

Дивіться також:

Перший кадр: Леді Гага і Хоакін Фенікс у фільмі “Джокер: безумство на двох” (ФОТО)

Леди Гага и ее монстры: самые громкие скандалы и романы певицы

Хоакин Феникс и Руни Мара: любовь вне стандартов