Макс Барських випустив перший україномовний альбом

Співак Макс Барських представив восьмий – і дуже особливий у своїй музичній історії – альбом. Нова платівка під назвою “Зорепад” містить 10 треків. 6 з них – це абсолютно нові  танцювальні пісні: “Але”, “Все можливо”, “Не плач”, “Нове життя”, “Зорепад”, “Ритми”. І серед них є кілька потенційних супергітів.

Крім того, у “Зорепаді” є 4 пісні-блокбастери Макса, які він колись співав російською, але переклав рідною мовою. Мова про  “Тумани”, “Береги”, “Лий, не жалій” та “Подруга-ніч”.

макс барський новий альбом українська мова україномовний зорепад

Над альбомом “Зорепад”, який вийшов на лейблі Warner Music Poland, Макс почав працювати ще в турі «Знайти себе». Заради нього співак призупинив роботу над англомовними треками, оскільки відчув, наскільки великим є запит слухача на українську музику.

макс барський новий альбом українська мова україномовний зорепад

“Моєю головною метою завжди було і залишається створення якісної сучасної української поп-музики, – запевняє співак. – Але це ще не все. Її мають слухати там, де ще вчора лунали російські пісні”.

макс барський новий альбом українська мова україномовний зорепад

Уперше україномовний альбом музиканта лунає на радіостанціях Казахстану, посідає високі позиції чартів Apple Music в Болгарії та завойовує серця на музичних телеканалах Польщі. Наживо нову платівку Барських можна буде почути вже цієї зими на великому сольному концерті співака у столичному Палаці Спорту.

Фото: надані Secret Service

Дивіться також:

Від кохання з’являються крила: Макс Барських і DOROFEEVA випустили спільну пісню про почуття (ВІДЕО)

Катерина Павленко з Go_A знялася у фільмі “Довбуш” і записала саундтрек до нього (відео)

Оля Полякова зняла 12-річну Яну Степаненко, яка втратила ноги через обстріл, у кліпі “Пташка” (ВІДЕО)