Оля Полякова зняла 12-річну Яну Степаненко, яка втратила ноги через обстріл, у кліпі “Пташка” (ВІДЕО)

У 32-й День Незалежності України Оля Полякова представила відео на пісню “Пташка” – сумне і водночас життєствердне. І дуже важливе: у ньому через історію школярки Яни Степаненко співачка розповідає тисячі інших історій наших співвітчизників, дорослих і маленьких, цивільних і військових, у яких війна забрала здоров’я і кінцівки.

За родину Степаненків вболівав увесь світ. У квітні 2022 року мама Наталя з 11-річними двійнятами Яною та Ярославом потрапили під ракетний обстріл вокзалу Краматорська. Жінка втратила одну кінцівку, дівчинка – обидві. Мама з донькою кілька місяців проходила лікування у Львові. Згодом родина вирушила до США, де у лікарні Сан-Дієго пройшла реабілітацію та протезування.

Сьогодні дівчинка завдяки протезам наново навчилася ходити, відвідує школу, їздить на велосипеді та подорожує. Вже скоро родина повернеться до України, де у львівському Національному реабілітаційному центрі “НЕЗЛАМНІ” Яна продовжить відновлення.

Режисерами відео виступили Омелян Ощудляк та Юрій Данкевич.

«Пісня “Пташка” – це присвята всім жертвам війни та тим, хто потребує підтримки в ці трагічні для країни часи, які обов’язково закінчаться нашою перемогою. А Яна та Оксана – як символи незламності, приклади справжньої волі, краси та неймовірної жаги до життя», – коментує премʼєру співачка. 

Вперше Оля Полякова заспівала трек “Пташка” на своєму концерті “Все Буде Добре” в КВЦ “Парковий” 8 березня. Сама ж пісня присвячена 23-річній Оксані Баландіній, яка зазнала мінно-вибухової травми, наступивши на невідомий предмет, коли поверталася додому. Лікарі зробили їй чотири операції. В результаті жінці ампутували дві ноги та пальці лівої кисті. Весь час, коли вона боролася за життя, поряд з нею був її коханий Віктор. Зворушливі кадри з їхнього весілля, яке відбулося у палаті львівського шпиталю, облетіли всі ЗМІ. Травми не завадили нареченій одягнути білу сукню і станцювати з коханим весільний танець.

Ця історія стійкості надихнула Олю Полякову на виконання проникливої композиції. 

Авторкою слів життєстверджувальної пісні стала Анна Завальська, а музику написав композитор Дмитро Саратський. Партію скрипки до композиції виконав військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, відомий грою на музичному інструменті на передовій.

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Оля Полякова зняла захисників, лікарів і волонтерів у кліпі “Дякую” (ВІДЕО)

Михайло Діанов підтримав проєкт Олі Полякової “Дитинство без війни” і задонатив 400 тисяч гривень

Оля Полякова взяла участь у лондонському Прайді 2023 (ФОТО)