Михайло Діанов підтримав проєкт Олі Полякової “Дитинство без війни” і задонатив 400 тисяч гривень

Легендарний оборонець Маріуполя, морпіх Михайло Діанов підтримав проєкт “Дитинство без війни”, амбасадоркою якого є Оля Полякова. Чоловік переказав 400 тис. грн з грошей, які йому задонатили на лікування, щоб допомогти українським малюкам. Ці гроші підуть на підтримку евакуйованих з України дітей-сиріт на період війни, а саме на медичне обстеження та лікування.

Оля Полякова стала амбасадоркою благодійного проєкту “Дитинство без війни”, який опікується дітьми-сиротами, в листопаді минулого року. І тепер активно популяризує його в Україні і за кордоном та залучає донаторів, які б фінансово допомагали в реалізації цієї ініціативи. Між Олею та Михайлом склалася плідна співпраця в межах попередніх благодійних проєктів, тому він вирішив підтримати Олю та дітей, якими вона опікується.

михайло діанов оля полякова
Михайло Діанов і Оля Полякова

“Я дуже вдячний всім, хто зробив донати на моє лікування. Я вирішив перерахувати 400 тис. грн ваших коштів на допомогу та лікування українським дітям у Туреччині, які вимушено залишили країну через війну. Зараз вони далеко від дому, їм складно, вони потребують лікування та нашої підтримки. Ми обов’язково переможемо у цій війні, і всі хлопці та дівчата повернуться додому. Саме ці діти будуватимуть нову Україну, стануть основою світлого майбутнього країни та її успіхів”, переконаний Михайло Діанов.

“Під прихистком проєкту “Дитинство без війни” за кордоном більшість дітей знаходяться вже майже рік. Аби перевірити їх стан здоров’я, потрібно кожному зробити чек-ап. У багатьох є хронічні захворювання, проблеми з зубами тощо. Проте страхові компанії, як правило, не покривають ту допомогу, яка не є екстреною. Ми давно плідно співпрацюємо з Михайлом в рамках різних благодійних проєктів. І він  не зміг стояти осторонь подальшої долі маленьких українців, тому вирішив підтримати діток, якими я, як амбасадор, опікуюся від осені минулого року. Завдяки перерахованим Михайлом коштам всі дітки благодійного проєкту «Дитинство без війни» впродовж півроку своєчасно отримуватимуть якісну медичну допомогу та додаткове обстеження. Михайле, щиро дякую тобі за велике добре серце!” коментує Оля Полякова.

Загалом проєкт «Дитинство без війни» Фонду Руслана Шостака залучив 3,9 млн євро на переїзд і проживання в Туреччині приблизно двох тисяч українських дітей-сиріт. Зараз більшість дітей живе у готелях на березі Середземного моря з повним пансіоном і медичною страховкою. Вони навчаються в українських школах онлайн і відвідують додаткові курси для розвитку талантів.

Фото: надане пресслужбою

Дивіться також:

Оля Полякова та Михайло Діанов відвідали поранених військових у центрі реабілітації (ФОТО)

Український репертуар, дизайнерські сукні і військові в залі: як пройшов концерт Олі Полякової (ФОТО)