“Моє серце – сталь! Моя кров – Азов!”: гурт KOZAK SYSTEM присвятив пісню легендарному полку (ВІДЕО)

Український гурт KOZAK SYSTEM написав пісню, присвячену захисникам Маріуполя. “Ця пісня – з тих, що пишеться за півгодини. В цей час серце зупиняється і з’являються гіркі сльози гордості, а мелодія і слова народжуються одночасно,” – так говорять про свою нову роботу “козаки”.

Автором пісні став трубач гурту Сергій Соловій, який написав її буквально за півгодини, після львівського благодійного концерту. Знімання відео пройшли у місті Шаргород Вінницької області – адже саме там війна зібрала частину KOZAK SYSTEM.

Місце, де відзняте відео, має особливий сенс. У Шаргороді є унікальна хресна дорога – одна з західних практик богослужінь, в основі якого покладають спогади віруючих про шлях Ісуса Христа на Голгофу. Символічно, що саме на імпровізованій Голгофі і було відзняте відео “Азов – сталь”, присвячене захисникам Маріуполя. 83 дні оборони Маріуполя змінили перебіг повномасштабної війни РФ проти України. Захисники маріупольського заводу «Азовсталь» зламали плани противника із захоплення сходу України та відтягнули на себе величезні сили ворога.

Іван Леньо, фронтмен KOZAK SYSTEM, переконаний: “Кожен з нас пильно спостерігав за подіями, які відбувалися в Маріуполі, і кожен сподівався, що підмога зможе дістатися до захисників “Азовсталі”. Але, на жаль, цього не сталося: хлопці і дівчата були вимушені здатися в полон задля того, щоб зберегти свої життя і в першу чергу вивезти поранених і тих, кому була життєво необхідна допомога. Ми вважаємо цих людей абсолютними героями, символом Незламності, символом віри у Перемогу, віри в Україну. Низький уклін кожному захиснику Маріуполя. Ми дуже сподіваємося, що буде знайдений механізм, який дозволить визволити їх з полону.”

Зауважимо, що сам Іван Леньо з початку повномасштабної війни РФ проти України став добровольцем в лавах патрульної поліції Києва. Як усі патрульні зараз, працює по всій Україні: супроводжує гуманітарні вантажі, займається питаннями евакуації та виконує бойові завдання. Та, як і його співочий побратим-доброволець Андрій Хливнюк, у нечасті вихідні відволікається на благодійні концерти та музику.

Іван Леньо, Сергій Жадан і Андрій Хливнюк

Фото: instagram.com/kozak_system

Дивіться також:

Макс Барських присвятив нову пісню ЗСУ та народному спротиву (ВІДЕО)

«Горить-палає техніка ворожа»: Пономарьов, Хома, Тополя і Кошовий написали переможну пісню (ВІДЕО)