Акторка Анастасія Пустовіт знялася в новому кліпі Влада Дарвіна “Джерело”, присвяченому медикам

Автор та композитор Vlad Darwin випустив нову пісню та кліп “Джерело“. Ця робота — присвята медикам України, історія про внутрішній світ хірургині, яка рятує життя сотням людей, але її серце може врятувати лише справжня любов.

В головній ролі знялася акторка театру та кіно, лауреатка міжнародних кінопремій, волонтерка Анастасія Пустовіт. Визнання кінокритиків Анастасія здобула завдяки головній ролі у повнометражній драмі «Коли падають дерева», а широкому загалу глядачів Анастасія відома за участю у серіалах “Кріпосна” і “Перші ластівки“.

влад дарвін анастасія пустовіт новий кліп джерело
Анастасія Пустовіт у кліпі “Джерело”
влад дарвін анастасія пустовіт новий кліп джерело
Анастасія Пустовіт на зніманнях кліпу “Джерело”

Анастасія пережила окупацію російською армією рідного села Немішаєве, що за 10 км від Бучі. За час окупації вона організувала волонтерський штаб у місцевому будинку культури. Жахіття численних злочинів росіян проти народу України, які довелося бачити на власні очі, ризик стати жертвою насильства або загибелі від рук окупантів не позбавили актрису творчої наснаги та віри у Перемогу. Сьогодні усі свої особисті досягнення Анастасія присвячує ЗСУ. Актриса передала весь спектр переживань медикині, зігравши головну героїню відео «Джерело».

Режисером відео став Владислав Козловський. Зйомки проходили у декількох локаціях. Знімальним майданчиком стала справжня операційна у лікарні. Цього разу Vlad Darwin вирішив не співати у кадрі, а лише з’явитися у епізодичній ролі хірурга.

влад дарвін анастасія пустовіт новий кліп джерело
Влад Дарвін у кліпі “Джерело”
влад дарвін анастасія пустовіт новий кліп джерело
Анастасія Пустовіт і Влад Дарвін у кліпі “Джерело”

За задумом продакшн-команди, для відео були потрібні кадри невагомості, для їх відтворення головна героїня проявила витримку і впродовж години кілька разів висіла вниз головою, виконуючи режисерські настанови. Відео змонтовано таким чином, що фінал кліпу кожен глядач може трактувати по-своєму.

влад дарвін анастасія пустовіт новий кліп джерело
Анастасія Пустовіт на зніманнях кліпу “Джерело”

«24.02.2022 почався відлік нового часу для більшості українців. Він несе із собою одночасно і руйнацію, і вдосконалення на ціннісному рівні. Тому найскладніший виклик для всіх нас сьогодні — відчути свій особистий фундамент, свою цілісність та ресурс, — каже Влад Дарвін. – Пісня «Джерело» — це стан усвідомлення свого унікального місця у світі; це служіння, яке посилює; це життєвий баланс і залученість у глобальний енергообмін — це все, що не дає зламатися у найскладніший момент”.

Новий сингл доступний на всіх музичних платформах.

Фото: MasterManagement360

Дивіться також:

Влад Дарвин снял новорожденного сына в эмоциональном клипе «Без умов»

Про минулі аб‘юзивні стосунки: Макс Барських випустив першу пісню англомовного альбому (ВІДЕО)

Чуттєва лавсторі: KAZKA записали пісню “Без кохання” про роман Саші Заріцької (ВІДЕО)

Шевченко звучить по-новому: переможець «Шансу» і «Голосу країни» Tabakov представив пісню «Борітеся – поборете!»