Відомий український співак, переможець телепроєктів «Шанс» і «Голос країни» Tabakov представляє пісню на слова Тараса Шевченка «Борітеся – поборете!».

На написання музики до знаменитих рядків Кобзаря Павла Табакова надихнуло уже легендарне декламування уривку із поеми Шевченка «Кавказ» Сергієм Нігояном, який одним із перших загинув на Майдані у 2014-му.

“У дні пам’яті Героїв Небесної Сотні я вчергове натрапив в мережі на відео з рядками Тараса Шевченка, які декламував Сергій Нігоян, – і музика народилася практично миттєво, – розповідає співак. – Слова Кобзаря «Борітеся – поборете!» від 2014-го стали символом новітньої боротьби українського народу за волю своєї землі і за право бути українцями. Боротьби, яка триває уже понад 9 років”.

Пісню «Борітеся – поборете!» Tabakov присвячує усім українським воїнам. «Борітеся – поборете, / Вам Бог помагає! / За вас правда, за вас слава / І воля святая!», – потужні слова, закарбовані у свідомості кожного українця.

“Ці рядки Тараса Шевченка у такі складні часи для нашої країни дні знову і знову набувають актуальності, – каже Табаков. – Читаю їх – й відчуваю, як думки просто горять на папері і залітають глибого у серце. Музичне трактування слів Кобзаря я побачив у поєднанні хорової, більш традиційної частини, з куплетами, наближеними до хіп-хопу. Найперше ця пісня – це послання нашим захисникам і захисницям, які найвищою ціною, ціною власного життя, роблять усе можливе задля перемоги України. Шана, вдячність і низький уклін”.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Переможниця «Голосу країни» Марія Квітка записала пісню на слова Шевченка 

Андрій Хливнюк і Сергій Жадан представили кліп на саундтрек до воєнної драми «Мирний-21» (ВІДЕО)

Марина Круть і Віталій Гордієнко переспівали легендарну пісню з “Тіней забутих предків” Параджанова (ВІДЕО)