Наталія Могилевська показала любов із чоловіком і дітьми у новому кліпі (ВІДЕО)

Наталія Могилевська презентувала новий кліп «Під ковдрою» – ніжне і чуттєве відео, що відображає щасливі зміни в особистому житті співачки. Віднедавна артистка є мамою двох дівчаток, яких удочерила під час повномасштабного вторгнення. Рішення ухвалила разом із коханим чоловіком.

Новий кліп – історія “про те, що ховається під ковдрою! Тендітні ніжні почуття, які не для всіх, які потребують захисту від зовнішніх обставин, які тому і мають назву, що вони інтимні. Почуття, які тільки й призначені для спостерігання, тільки для близьких та рідних», – каже Наталія.

У відео артистка знімала не власну родину – вони якраз лишаються за кадром, тільки для себе. Ролі зіграли актори Назар Борушок, Марк Гордєєв та Емілія Кошин.

“Під ковдрою” – це ще й спогади про дитинство: будиночки-халабуди з ковдр і простирадел: «Саме там були наші найбільші дитячі почуття, переживання, тривоги, найцікавіші ігри, про які наші батьки навіть не здогадувалися», – коментує співачка.

Нагадаємо, донькам Могилевської зараз 3,5 роки і 12 років. Зірка оголосила, що з поваги до доньок їхніх облич не показуватиме.

Фото: надані піарслужбою

Дивіться також:

Наталія Могилевська стала мамою двох дітей: деталі і фото

Перше Різдво Марселя: Тімур Мірошниченко показав, як готується до свят з трьома дітьми