Напередодні старту Євробачення-2023 його співведуча Юлія Саніна, фронтвумен The Hardkiss, представила нову пісню свого колективу. Синґл “Festival” гурт випускає англійською.

Цього року конкурс “Євробачення” від імені України у себе проводить Велика Британія, а Юлія Саніна вестиме шоу усі три дні прямих ефірів. “Піснею ми вчергове хочемо нагадати світу про війну, розв’язану росією проти нашої країни. В той час, як світ феєрверками зустрічав новий 2023 рік, українці ховалися в бомбосховищах через масовані обстріли, — каже Юлія. — Але ми чудово пам’ятаємо безтурботний дух свят та фестивалів, які проходили у Києві та наших інших містах. Пам’ятаємо час, коли феєрверки, спецефекти та піротехніка нікому не нагадували вибухи. У відео на пісню «Festival» ми показали Київ під час війни. Моє рідне місто, яке попри все продовжує жити. Жити та чекати найголовнішого свята — Перемоги”.

У новому відео Юлія Саніна гуляє Києвом, виходяи з бомбосховища на вулиці міста, і мріє “про диво. Про магічні небесні сили, що перетворюють вибухи на феєрверки, кулі на дощ, а біль у пісні. Ми всі хочемо жити у світі без війни, без агресорів та окупантів. І відчувати цей світ, як великий позитивний фестиваль. Але, на жаль, це лише мрії, дуже далекі від реальності”, — розповідає Юлія Саніна.

юлія саніна хардкісс the hardkiss festival єврбачення 2023

Нагадаємо, що у 2021 році через COVID-19, а у наступних роках через повномасштабне вторгнення росії, гурт The Hardkiss не зміг провести шоу «Десять» на НСК «Олімпійський». Музиканти не скасували цей концерт, він обов’язково відбудеться після перемоги України.

Слухати пісню:thehardkiss.com/festival

Фото: надані пресслужбою, фотограф: Ілля Колотій

Дивіться також:

«Я сильно ревнива»: Юлія Саніна розповіла про кризу в стосунках і що допомагає порозумітися

Гурт TVORCHI представив нову версію треку Heart of Steel на Євробачення 2023

Юлія Саніна стане ведучою Євробачення 2023 в Ліверпулі