Співачка K.E.D.R.O.V.A (Женя Кедрова) представила новий сингл Vsesvit. І це вже друга композиція артистки. Вона написала слова і музику, а саундпродюсером став  Юрій Хусточка, колишній учасник легендарних гуртів “Океан Ельзи” та Esthetic Education.

Киянка Женя Кедрова у минулому була топмоделлю, брала участь у Тижнях моди в Лондоні, Нью-Йорку, Мілані, Парижі, Токіо, співпрацювала з Dior, John Galliano та іншими світовими брендами. Довгий час вона мешкала в Японії, а після повернення до України змінила подіум на музичну індустрію й розпочала все з нуля.

kedrova женя кедрова українська нова електронна музика
K.E.D.R.O.V.A
kedrova женя кедрова українська нова електронна музика
K.E.D.R.O.V.A

Друга робота Жені під сценічним ім’ям K.E.D.R.O.V.A  – Vsesvit, стильна електронна історія про любов. “Мій Vsesvit — історія кохання, в якій жінка хоче бути тендітною дівчинкою й власним всесвітом для коханого. Кожна жінка хоче бути щасливою в коханні, але й водночас незалежною. Кохаймо та не біймося починати все спочатку”, — каже K.E.D.R.O.V.A.

“Ми володарі дум, ми володарі снів”, але маємо пам’ятати, що ми також володарі власного всесвіту. “Із поверненням в Україну моє життя повністю змінилося: нова сфера діяльності, нові люди, нові відчуття. Війна та ще безліч випробувань, які проходить зараз кожен українець. Я не знаю, яким було б моє життя, якби я продовжила мешкати в Японії. Але я щаслива, що знайшла в собі сили все змінити”, — переконана Женя.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Гурт TVORCHI представив нову версію треку Heart of Steel на Євробачення 2023

Переможниця «Голосу країни» Марія Квітка записала пісню на слова Шевченка 

Сергій Жадан і Євген Гудзь із Gogol Bordello анонсували спільну пісню