«Область Героїв»: на Київщині почалися зйомки кінореконструкції про звитяжних українців

Всупереч регулярним ракетним обстрілам, в Київській області розпочалися зйомки героїчної кінореконструкції «Область Героїв». Цей кінопроєкт продемонструє героїчні вчинки жителів Київщини під час окупації. Це люди, завдяки яким були врятовані десятки тисяч українських життів.

«Перемога на Київщині має для України історичне значення. Необхідно показати, що героїчні вчинки простих українців зіграли в цій перемозі дуже важливу роль. Цей кінопроєкт – складова емоційного та морального відновлення Київщини та всієї України», – зазначає голова Київської обласної держадміністрації Олексій Кулеба.

Фільм «Область Героїв» стане першою масштабною кінореконструкцією п’яти реальних історій про янголів, які пройшли крізь пекло. Проєкт створюється за сприяння Державного агентства України з питань кіно. «Якісне українське кіно – це потужний інструмент для відновлення та відбудови українського простору, українського життя, і ми завжди підтримує такі проєкти», запевняє голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

кіно про війну 2022 Україна область героїв

кіно про війну 2022 Україна область героївкіно про війну 2022 Україна область героївкіно про війну 2022 Україна область героїв

Режисером-постановником фільму став Артур Лерман, продюсер – Олексій Комаровський. «Ми донесемо всьому світові мовою кіно,  хто такі – українці, які вони – вільні люди. Цей фільм побачать в багатьох країнах», – обіцяє він.

кіно про війну 2022 Україна область героївкіно про війну 2022 Україна область героївкіно про війну 2022 Україна область героїв

Фото: надані PR-службою, facebook.com/aleks.komarovskii

Дивіться також:

“Довга доба”: Алан Бадоєв показав перші кадри документального фільму про війну (ВІДЕО)

6 українських фільмів, знятих з голлівудським розмахом