Рок-гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ присвятив нову пісню «Повернись живим» українським воїнам (ВІДЕО)

Рок-гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустив емоційний і щемливий трек під назвою «Повернись живим». Пісня написана зі щирою вірою в те, що Україна обов’язково Переможе у війні, а українські військові повернуться додому живими і здоровими.

Режисером відеороботи став Владислав Разіховський. «Повернись живим» – його 7-ий кліп для гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Знімаючи кліп на цю пісню, на екрані ми транслювали відео зі, здебільшого, позитивними емоціями військових. Нам дуже хотілось показати не тільки війну, яку ми з вами і так бачимо щоденно: довкола себе або з новин. Хотілось бачити військових із простими, щирими емоціями: радість від зустрічі з близькими людьми чи обійми з побратимами. Ми показали світлі емоції – власне, ті емоції, за які Україна і веде свою визвольну боротьбу», – ділиться Сергій Танчинець.

без обмежень повернись живим нова піснябез обмежень повернись живим нова піснябез обмежень повернись живим нова пісня

Наживо прем’єра треку відбудеться майже у кожному місті України, оскільки просто зараз БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ активно концертують і дають десятки благодійних концертів щомісяця. За виручені кошти музиканти купують автомобілі та дрони для ЗСУ.

без обмежень повернись живим нова пісня

Пісню «Повернись Живим» можна прослухати/скачати на всіх цифрових майданчиках.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Арнольд Шварценеггер защедрував із KALUSH у кліпі “Щедрий вечір” (ВІДЕО)

“Як відгримить війна”: Ада Роговцева і “кіборг” Євген Жуков у кліпі на емоційну пісню Kozak System (ВІДЕО)

Оксана Муха та Іван Леньо з Kozak System представили чуттєвий кліп до фільму «Щедрик» (ВІДЕО)