Учасники Євробачення 2021 від України, електро-фолк гурт Go_A представив новий сингл «Русалочки». Кліп на нього – красиву історія на базі української міфології – знімали у Києві під час ракетного обстрілу. Поки група працювала на знімальному майданчику, з усіх боків долинали звуки тривоги та вибухи.

Для Катерини Павленко, фронтвумен гурту, кліп особливий іще й тим, що в ньому знялися літні жінки з фольклорного з ансамблю «Берегиня», які у 2022 році пережили російську окупацію на півночі України. Незважаючи на величезну небезпеку та довгий шлях, ці пані з радістю взяли участь у відеозніманнях. “Свідки двох страшних воєн, вони є символом стійкості українського народу, який залишається на своїй землі та зберігає свої традиції, незважаючи ні на що”, – кажуть у гурті.

Історія, розказана в пісні та кліпі «Русалочки», завжди актуальна і присвячена кожній людині на нашій планеті, яка шукає своє місце у Світі.

Русалка — істота з української міфології. Кілька років тому солістка Go_A Катерина брала участь у фольклорній експедиції, де познайомилася з групою бабусь, яких переселили зі своїх домівок у Чорнобильській зоні через катастрофу на електростанції. Ті бабусі показали Каті магічний ритуал проводжання русалок до лісу. Цей досвід дуже надихнув Павленко, і одного дня вона написала «Русалочки». Ця пісня про те, як опинитися у світі, де людина назавжди втратила дім. Історія про спробу залишити минуле позаду та спробу жити в новій реальності.

Фото: instagram.com/go_a_band

Дивіться також: 

Тріумф української моди на Євробаченні 2023: образи Юлії Саніної, Джамали, Аліші Діксон та інших зірок (ФОТО)

Группа Gо_А о Евровидении: “Европе надоела одинаковая музыка. Мы показали им что-то новое”

Катерина Павленко з Go_A заспівала перед мільйонами фанатів футбольного матчу в Італії (ВІДЕО)