Сучасно і душевно: Олег Скрипка переспівав гіт “Гуцулка Ксеня”

Олег Скрипка знов звернувся до української традиції. Він долучився до проєкту “ДНК” – і преспівав легендарний гіт “Гуцулка Ксеня“.

“Гуцулка Ксеня” – це екзальтоване танго першої половини XX століття. Ми працювали над нею разом із прекрасним музичним продюсером Дмитром Саратським. Ця пісня звучить сучасно, але водночас душевно, як у давнину, бо у запису немає жодного електронного звуку. Неймовірні музиканти, з якими ми її писали, — справжні професіонали, вони і продюсер Дмитро створили цей унікальний вайб. Ми дали нове життя цій композиції і вклали у неї всю свою любов!” – каже Олег Скрипка.

Загалом до альбому “ДНК” увійшли 18 давніх творів у виконанні відомих українських артистів. Тут можна почути пісні “Підманула-підвела”, “Пливе кача”, “Чом ти не прийшов?”, “Горіла сосна”, “Цвіте терен” та інші. Їх виконують Макс Барських, Тіна Кароль, DOROFEEVA та інші відомі сучасні артисти.

Мета проєкту “ДНК” — показати багатовимірність нашої традиції та подати легендарні українські треки у новому звучанні та стилі, не втративши природньої глибини. Та й вкотре нагадати, що музика у великій мірі формує нашу ідентичність.

“Такі проєкти, як “ДНК”, є ключовими для розвитку культури в контексті сьогодення, адже вони відновлюють український музичний контент, який залучає все більше українських слухачів, — коментує Олег Скрипка. — Війна наблизила нас до наших витоків. І зараз, як ніколи, маємо потребу дарувати нашим старим пісням нове життя. Маємо знати своє коріння, адже без нього неможливий шлях до майбутнього!”

олег скрипка гуцулка ксеня

Скрипка долучився до проєкту “ДНК” саме тому, що ще з 80-х постійно вдавався до експериментів з класичною естрадою та автентикою і інтерпретував музику в своєму унікальному баченні. 19 років тому Олег заснував свій легендарний фестиваль “Країна Мрій” — простір для митців і прихильників сучасної та давньої етніки. Доречі, Олег прохопився, що в його планах одразу після війни відновити “Країну Мрій”.

Альбом “ДНК” вже доступний на усіх стрімінгових платформах. Всі отримані кошти будуть надіслані на рахунок благодійної організації UNITED 24.

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Окупанти пограбували дачу Олега Скрипки: “Вкрали навіть матрас” (ВІДЕО)

Новий драйв: Юлія Саніна переспівала гіт Гайтани “Два вікна” (ВІДЕО)

Любов врятує від зла: Христина Соловій представила казковий кліп на саундтрек до “Мавка. Лісова пісня”

Українська топмодель K.E.D.R.O.V.A записала пісню у співпраці з Юрієм Хусточкою (ВІДЕО)