Любов врятує від зла: Христина Соловій представила казковий кліп на саундтрек до “Мавка. Лісова пісня”

Співачка Христина Соловій та автори анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня» представили кліп на емоційний саундтрек до мультфільму — «Лісова пісня».

«”Лісова пісня” Лесі Українки — моя настільна книга ще з дитинства, я була кільканадцять разів на виставі у театрі Курбаса. Образ Мавки — мій улюблений в українському бестіарії. І я мала мрію бути причетною до створення нової культурної спадщини України, яка є триб’ютом Лесі Українці. Мені важливо бути у цьому процесі співтворцем. Переглядаючи робочі матеріали мультфільму, я розуміла, що в анімаційному фільмі історія й образ Мавки зовсім інші, ніж у першоджерелі драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», себто її повне переосмислення. Відтак, я бачила своїм завданням написати пісню, лірика і музика якої буде натхненна Лесиними поезіями та стилем словопису», — каже Христина Соловій.

У кліпі перетинаються два світи: в одному — герої анімаційного фільму, в іншому — Христина, яка сама стає Мавкою у реальному світі. Дива трапляються з тими, хто вірить в них. Христина є авторкою слів, а також композиторкою «Лісової пісні». Над аранжуванням працювали саундпродюсери Павло Литвиненко та Євген Філатов (The Maneken).

Послухати композицію можна на усіх музичних платформах.

Фото: надані FilmUA

Дивіться також:

Артем Пивоваров та Христина Соловій представили кліп до мультфільму “Мавка. Лісова пісня” (ВІДЕО)

В стилі Мавки: вийшла офіційна колекція дитячого і дорослого одягу за мотивами «Мавка. Лісова пісня»

Сергій Жадан знявся в ролі коханця Христини Соловій у кліпі на пісню “Юність” (ВІДЕО)