Артем Пивоваров та Христина Соловій представили кліп до мультфільму “Мавка. Лісова пісня” (ВІДЕО)

До Дня всіх закоханих довгоочікуваний анімаційниі фільм Мавка. Лісова пісняотримав офіційний саундтрек і романтичний кліп на нього. Пісню виконали Артем Пивоваров та Христина Соловій.

Саундпродюсером та композитором “Мови вітру”, автором мелодії та аранжування став Артем Пивоваров. Натхненням для музиканта стала не тільки історія Мавки та Лукаша, але й те, що саме він подарував свій голос головному герою мультфільму Лукашу. Текст майбутнього гіта створений Артемом та Христиною у співавторстві — слова писали кожен для свого куплету. Трек звучить в одній зі сцен мультфільму, яка дає початок романтичній історії головних героїв.

Знімання кліпу проходили в Києві у січні цього року в одному з павільйонів кіностудії FILM.UA. Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а неймовірні образи для виконавців створила талановита Дзвінка Сивик.

мавка лісова пісня мультфільм саундтрек мова вітру артем пивоваров христина соловіймавка лісова пісня мультфільм саундтрек мова вітру артем пивоваров христина соловій

Кадри за участю Артема та Христини у фантазійних локаціях доповнюють епізоди з анімаційного мультфільму, більшість з яких глядачі побачать вперше.

мавка лісова пісня мультфільм саундтрек мова вітру артем пивоваров христина соловій

Прослухати пісню можна на музичних платформах. А Христина Соловій незабаром випустить кліп на ще один Мавчин музичний монолог – “Пісня Лісу”.

Прем’єра мультфільму “Мавка. Лісова пісня” в кінотеатрах відбудеться вже 2 березня.

Фото: надані FILM.UA

Дивіться також:

Сергій Жадан знявся в ролі коханця Христини Соловій у кліпі на пісню “Юність” (ВІДЕО)

Оксана Муха та Іван Леньо з Kozak System представили чуттєвий кліп до фільму «Щедрик» (ВІДЕО)

Дорофеєва і Пивоваров заспівали чуттєву пісню на вірш Тараса Шевченка (ВІДЕО)